Auchan: гіпермаркет, що кредитує

Четвер
14.03.2013
Французький рітейлер зареєстрував власний банк у Росії
 

Компанія Auchan спільно з Credit Europe Group зареєструвала в Росії власну банківську установу: ТОВ "Оней Банк". Тепер рітейлер зможе кредитувати своїх покупців. У компанії сподіваються, що додаткова опція збільшить продажі російської мережі. Однак, для того, щоб установа почала функціонувати, рітейлеру потрібно оплатити статусний капітал в розмірі 345 млн рублів. Цієї операції Auchan ще не здійснив.

На сьогодні мережа гіпермаркетів Auchan представлена торговельними точками у 12 країнах світу, серед яких - країни Європи, Росія та Китай. Компанія розвиває 5 спеціалізованих напрямків: гіпермаркети, супермаркети, банки, нерухомість та електронна комерція. Українська мережа Auchan об'єднує 8 гіпермаркетів, розташованих у Києві, Львові, Донецьку, Кривому Розі та Запоріжжі.


найчайтіше читане

Відкриття СТО. Бізнес-план /16.11.2011

Як заробити на станції техобслуговування автомобіля

Епіцентр ресторанного франчайзингу /06.12.2017

Ресторанний форум FRANCHITHINK відбувся 30 листопада 2017 року в Києві

Відкриття турагенції. Бізнес-план /23.11.2011

Зібрати речі і виїхати подалі від повсякденних проблем - мрія практично кожної людини. Багато хто прагне хоча б раз на рік її здійснити. Охочих заробити на цій людській пристрасті також знаходиться чимало. Ви опинилися серед них? Прекрасно! Для того, щоб ваш бізнес був прибутковим, важливо чітко для себе з’ясувати деякі нюанси цієї сфери.

Як відкрити кролячу ферму. Бізнес-план. /25.07.2014

Від хобі до бізнесу, або плоди кролівництва

Види франчайзингу /19.11.2009

Франчайзингові системи можна структурувати по багатьом критеріям. Представляємо найпоширенішу класифікацію