12.03.2013

Форнетті допоможе з фінансуванням

Завдяки співпраці з фінансовими установами, компанія може надавати своїм франчайзі кошти на відкриття та розвиток бізнесу

Відкривши близько 700 франчайзингових точок на території України, компанія "Форнетті-Україна" продовжує розвиток партнерської мережі. "Найбільш перспективними для подальшої співпраці вважаємо такі міста, як: Київ, Донецьк, Харків, Одеса та Дніпропетровськ. Однак, найближчим часом плануємо розпочинати роботу у Сумах, Полтаві та Кіровограді", - розповідає Вікторія Мокра, бренд-менеджер компанії "Форнетті-Україна".

Форнетті Фото "Форнетті-Україна"

Для відкриття торговельної точки "Форнетті" необхідні інвестиції в розмірі від 20 тис. грн

Своїм партнерам "Форнетті-Україна" пропонує відкрити торговельну точку в одному із 4 форматів: "Магазин в магазині", "На вулицях міста", "Магазин гарячої випічки" та "Пекарня". Компанія рекомендує розміщувати торгову точку на площі від 8 м2. Сума інвестицій залежить від обраного формату, однак в середньому становить 25 тис. грн.

Крім цього, компанія налагодила співпрацю із фінансовими установами, завдяки чому тепер може надавати франчайзі грошові засоби для старту та розвитку бізнесу. "Ми пропонуємо скористатися програмою мікрофінансування. Це зручний інструмент, який дозволить розпочати власну справу та розвивати її, не залучаючи власних коштів", - зазначає Вікторія Мокра

"Форнетті-Україна" - один з небагатьох українських франчайзерів, який практикує мультифранчайзинг. "Понад 40% наших франчайзі відкривають більше однієї точки, - розповідає Вікторія Мокра. – Розпочавши бізнес з одного об’єкта, через деякий час, партнери вирішують розвивати міні–мережу".

На сьогодні компанія "Форнетті-Україна" займається розвитком франчайзингової мережі у центральному, південному та східному регіонах, а також - в АР Крим.

Поділитися статтeю

Коментувати на форумі

0

хочете більше?

нюслеттер Franchising.ua

If you see this, leave this form field blank