Четвер
07.03.2013
Зміни торкнулися інтер’єру, комерційних умов співпраці та її юридичного підгрунтя
 

Виставку "Франчайзинг-2013" Торговий Дім "Жива" відвідав з оновленою франчайзинговою концепцією. Компанія провела легкий внутрішній ребрендінг інтер’єру, по-новому підійшовши до мерчендайзингу та візуалізації магазинів. Крім цього, франчайзер скористався найновішим світовим досвідом у сфері оформлення ліцензійних договорів, повністю відійшовши від договору комерційної концесії. "Ліцензійний договір - це новий юридичний підхід, який надає більше прав франчайзі та краще захищає інтелектуальне право власника концепції", - впевнена Єлизавета Алфйорова, директор Торгового Дому "Жива".

Змінилися й комерційні умови співпраці з ТД "Жива". Задля більшого комфорту та кращої економічної безпеки партнера, компанія впровадила нову опцію: повернення нереалізованих залишків товару по закінченню сезону. "Для того, щоб підтримувати імідж наших партнерів, ми вирішили, що під час дії актуальної колекції в магазині повинна знаходитися лише актуальна колекція, - розповідає Єлизавета Алфйорова. - Тому, як тільки закінчується сезон, всі нереалізовані залишки забираються".

Разом з тим, в мережі магазинів JHIVA тепер працюватиме внутрішній коучер, який надаватиме франчайзі пакет послуг з підбору персоналу відповідно до стандартів компанії. Введена також система циклічного навчання персоналу. Тепер спеціаліст ТД "Жива" зможе проводити атестацію продавців на місцях.

Зараз мережа магазинів ТД "Жива" налічує 15 франчайзингових та 3 власні точки. Торговий Дім "Жива" виробляє модний жіночий одяг в широкому асортименті. Підприємство має в цьому 20-ти річний досвід. Перший магазин під брендом JHIVA був відкритий у травні 2008 року у Львові. З тих пір компанія активно розвиває франчайзингову мережу і відкриває також власні магазини.