СТАЛДОМ: франчайзинг в еко-будівництві

Середа
06.03.2013
В планах компанії - охопити найважливіші економічні зони України
 

Міжнародний холдинг STALDOM, що має коріння з Фінляндії, м. Турку, працює на вітчизняному ринку починаючи з 2005 року. Протягом цього періоду компанія виготовила на власному заводі в Україні та реалізувала велику кількість проектів у сфері житлового, офісного, котеджного та агропромислового будівництва. Було взято участь у більш ніж 150 спеціалізованих виставках та форумах, отримана велика кількість різноманітних нагород, дипломів та грамот. Новим кроком становлення компанії Сталдом в Україні стало впровадження франчайзингових проектів. "Ми поділяємо Україну на найважливіші економічні зони: Київ, Харків, Донецьк, Одеса, Львів та АР Крим, - розповідає директор департаменту з розвитку Сталдом в Україні Ігор Гладченко. – Це зони, в яких проживає більше 1 млн. населення та виявляється постійна потреба у будівництві. Саме тут плануємо організувати франчайзингові підприємства".

На ринках країн Скандинавії та в Росії СТАЛДОМ посідає передові позиції у сфері каркасного будівництва. Завдяки інноваційним технологіям компанія зводить будівлі з оцинкованої сталі. "У минулі часи відсутність інноваційних розробок у виробництві не давала змогу створити теплий та надійний будинок з металу. Проте компанія STALDOM розробила унікальний за своїми властивостями продукт - термопрофіль. Термопрофіль – це розробка, котра перевернула уявлення про будівництво, вперше вчені винайшли "теплий профіль". Завдяки термопрофілю значно збільшується теплоізоляційна властивість, іншими словами ліквідується так званий "місток холоду", - розповідає Ігор Гладченко. - Таким чином, технологія СТАЛДОМ не лише сприяє покращенню екологічної ситуації (всі елементи готової будівлі виготовлені з екологічно чистих матеріалів, є антиалергенними і не містять шкідливих речовин), але й забезпечує замовників теплими та надійними будинками".

Міжнародний холдинг STALDOM має налагоджене виробництво у багатьох країнах світу, представництва компанії функціонують в Австралії та США. В найближчих планах - відкриття заводів у Грузії й Угорщині, вихід на ринок Африки.

Для того, щоб розпочати співпрацю з компанією "Сталдом", необхідно володіти інвестиціями в орієнтовному розмірі 2 млн дол. США. Ця сума включає в себе купівлю повного комплексу обладнання для облаштування міні-заводу, ліцензійний договір на право використання бренду, власний програмний продукт з системи менеджменту, навчання персоналу починаючи від оператора ліній до маркетингового відділу та багато інших бонусів, які надає франчайзер.


найчайтіше читане

Відкриття СТО. Бізнес-план /16.11.2011

Як заробити на станції техобслуговування автомобіля

Епіцентр ресторанного франчайзингу /06.12.2017

Ресторанний форум FRANCHITHINK відбувся 30 листопада 2017 року в Києві

Відкриття турагенції. Бізнес-план /23.11.2011

Зібрати речі і виїхати подалі від повсякденних проблем - мрія практично кожної людини. Багато хто прагне хоча б раз на рік її здійснити. Охочих заробити на цій людській пристрасті також знаходиться чимало. Ви опинилися серед них? Прекрасно! Для того, щоб ваш бізнес був прибутковим, важливо чітко для себе з’ясувати деякі нюанси цієї сфери.

Як відкрити кролячу ферму. Бізнес-план. /25.07.2014

Від хобі до бізнесу, або плоди кролівництва

Види франчайзингу /19.11.2009

Франчайзингові системи можна структурувати по багатьом критеріям. Представляємо найпоширенішу класифікацію

популярне на форумі

Открытие СТО. Бизнес-план

Кредитор? Вам потрібна термінова позика чи бізнес-позика? Ти будешвідмовлено в отриманні позики...

3 коментар
остання 20.11.2017
Открытие СТО. Бизнес-план

Раскрутка, PR, брендинг, узнаваемость ТМ - дело маркетологов, а мастер должен заниматься своим...

3 коментар
остання 10.03.2017
BVS-Rabota: працевлаштування по франчайзингу

Вимоги до приміщення для філіала

1 коментар
остання 25.11.2016
LEGO по-франчайзингу

Я хочу получать комментарии по этой теме на e-mail

1 коментар
остання 16.08.2016
Открытие СТО. Бизнес-план

На рахунок зарплата майстру 30% від заказу. Це дуже мало як для майстра. Якщо дійсно хороший...

3 коментар
остання 15.07.2016
Работа за границей - возможность выжить?

Мне интересно, насколько реально перевестись в зарубежное отделение компании, если есть...

2 коментар
остання 21.05.2016
Ринок бутильованої води зростає

Лично я стараюсь употребить дневную норму воды. Чаще всего покупаю уже розлтую в бутыли воду, но...

2 коментар
остання 21.05.2016
Как открыть рекламное агентство. Бизнес-план

головне щоб структура бізнес плану відповідала стандартам (для якісних підприємств)

2 коментар
остання 12.04.2016