06.03.2013

СТАЛДОМ: франчайзинг в еко-будівництві

В планах компанії - охопити найважливіші економічні зони України

Міжнародний холдинг STALDOM, що має коріння з Фінляндії, м. Турку, працює на вітчизняному ринку починаючи з 2005 року. Протягом цього періоду компанія виготовила на власному заводі в Україні та реалізувала велику кількість проектів у сфері житлового, офісного, котеджного та агропромислового будівництва. Було взято участь у більш ніж 150 спеціалізованих виставках та форумах, отримана велика кількість різноманітних нагород, дипломів та грамот. Новим кроком становлення компанії Сталдом в Україні стало впровадження франчайзингових проектів. "Ми поділяємо Україну на найважливіші економічні зони: Київ, Харків, Донецьк, Одеса, Львів та АР Крим, - розповідає директор департаменту з розвитку Сталдом в Україні Ігор Гладченко. – Це зони, в яких проживає більше 1 млн. населення та виявляється постійна потреба у будівництві. Саме тут плануємо організувати франчайзингові підприємства".

Сталдом Фото Ігор Гладченко на заводі Сталдом

Серед реалізованих проектів компанії Сталдом в Україні: котеджі та надбудовані мансарди, житлові будинки, гаражі, готелі, спорткомплекси, СПА-центри, бази відпочинку, елінги, офісні приміщення, лабораторії та торговельні комплекси.

На ринках країн Скандинавії та в Росії СТАЛДОМ посідає передові позиції у сфері каркасного будівництва. Завдяки інноваційним технологіям компанія зводить будівлі з оцинкованої сталі. "У минулі часи відсутність інноваційних розробок у виробництві не давала змогу створити теплий та надійний будинок з металу. Проте компанія STALDOM розробила унікальний за своїми властивостями продукт - термопрофіль. Термопрофіль – це розробка, котра перевернула уявлення про будівництво, вперше вчені винайшли "теплий профіль". Завдяки термопрофілю значно збільшується теплоізоляційна властивість, іншими словами ліквідується так званий "місток холоду", - розповідає Ігор Гладченко. - Таким чином, технологія СТАЛДОМ не лише сприяє покращенню екологічної ситуації (всі елементи готової будівлі виготовлені з екологічно чистих матеріалів, є антиалергенними і не містять шкідливих речовин), але й забезпечує замовників теплими та надійними будинками".

Міжнародний холдинг STALDOM має налагоджене виробництво у багатьох країнах світу, представництва компанії функціонують в Австралії та США. В найближчих планах - відкриття заводів у Грузії й Угорщині, вихід на ринок Африки.

Для того, щоб розпочати співпрацю з компанією "Сталдом", необхідно володіти інвестиціями в орієнтовному розмірі 2 млн дол. США. Ця сума включає в себе купівлю повного комплексу обладнання для облаштування міні-заводу, ліцензійний договір на право використання бренду, власний програмний продукт з системи менеджменту, навчання персоналу починаючи від оператора ліній до маркетингового відділу та багато інших бонусів, які надає франчайзер.

Поділитися статтeю

Коментувати на форумі

0
СТАЛДОМ: франчайзинг в еко-будівництві

Ще немає жодного коментаря до статті. Нехай Ваш буде першим.

Форум 293 теми, 1172 коментарі, 285 учасників

хочете більше?

нюслеттер Franchising.ua

If you see this, leave this form field blank