04.03.2013

Франчайзинг 2013: підсумки події

В період з 26 лютого по 1 березня в приміщенні "КиївЕкспоПлаза" відбулася дев’ята спеціалізована виставка "Франчайзинг-2013"

З 26 лютого по 1 березня столичний виставковий центр "КиївЕкспоПлаза" зібрав підприємців, зацікавлених у розвитку франчайзингу в Україні. Відвідувачі події мали змогу підібрати для себе бізнес на будь-який смак та кишеню. Цінове різноманіття франчайзингових пропозицій варіювалося в межах від $ 650 до $2.000.000. Свої бізнес-концепції презентували франчайзери з Італії, Франції, Білорусі, Росії та України.

Франчайзинг 2013 Фото Євроіндекс

Директор компанії PROFIT system Міхал Вішнєвські разом з іншими почесними гостями відкриває виставку "Франчайзинг-2013".

Директор компанії PROFIT system Міхал Вішнєвські взяв участь в урочистому відкритті виставки. "Минулого року Польща та Україна спільно організували Чемпіонат Європи з футболу. Організація цього чемпіонату мала великий успіх, незважаючи на те, що наші національні збірні не дійшли до фіналу, - зазначив він. - Проте я бачу тут багато спільного із франчайзингом. Адже для багатьох людей це було першою причиною відвідати Україну і Польщу. Зараз ми бачимо багато людей, які працюють або починають працювати по франчайзингу, і сподіваємось, що Україна й надалі буде розширювати свої можливості в цій сфері у всьому світі".

Ломбард Благо

Один з лідерів українського ринку ломбардних послуг, Лобард "Благо", на початку 2013 року запропонував підприємцям співпрацю на умовах франчайзингу. Виставка "Франчайзинг-2013" стала для компанії періодом активних переговорів. Фото компанії "Євроіндекс".

Крім презентації франшиз виставка "Франчайзинг-2013" передбачала також тематичні тренінги та семінари. Консалтингова компанія PROFIT system (видавець журналу “Ідеи Бизнеса ФРАНЧАЙЗИНГ” та порталу Franchising.ua) стала організатором семінарів на теми: "Огляд ринку франчайзингу, стан і тренди" та "Як знайти франчайзі? Досвід та практичні рекомендації щодо пошуку та залучення партнерів". Спікером семінарів виступила директор компанії PROFIT system в Україні Лілія Сідельник .

Tea House

Компанія Tea House не лише знайомила відвідувачів зі своєю франчайзинговою пропозицією, але й реалізовувала чайну продукцію. Фото компанії "Євроіндекс".

Разом з тим, "Франчайзинг-2013" став не лише місцем експозиції франшиз, але й можливістю популяризації своєї продукції. Цією опцією скористалися такі компанії, як 7 Camicie (чоловічий та жіночий одяг), "Львівська майстерня шоколаду" (солодощі), "Еко-лавка" (екопродукція), "Форнетті" (гаряча випічка), Don Pedro (кавові напої) та інші.

Из деревни

Компанія "Промдекс Україна", перший в Україні франчайзер, що пропонує відкривати інтернет-магазини екологічно чистої продукції, отримала багато зацікавлених у співпраці співрозмовників. Фото "Євроіндекс".

Учасники виставки "Франчайзинг-2013" сподіваються від події нових домовленостей та хороших бізнес-партнерів. Результати події компанії зможуть оцінити вже за кілька наступних місяців.

Поділитися статтeю

Коментувати на форумі

0
Франчайзинг 2013: підсумки події

Ще немає жодного коментаря до статті. Нехай Ваш буде першим.

Форум 293 теми, 1172 коментарі, 285 учасників

хочете більше?

нюслеттер Franchising.ua

If you see this, leave this form field blank