01.03.2013

McDonald’s: більше франчайзі в Росії

Тепер компанія шукає партнерів, які розвиватимуть мережу в Сибірі та Калінінграді

В березні 2012 року російська мережа McDonald's отримала першого франчайзі: право відкривати ресторани на території терміналів міжнародних аеропортів Шереметьєво, Домодєдово і Внуково в Московській області та терміналів аеропорту Пулково в Санкт-Петербурзі отримав засновник компанії "Росінтер Ресторан Холдінг" Ростислав Ордовський-Танаєвський Бланко. Як повідомив президент компанії McDonald's в РФ та Східній Європі Хамзат Хасбулатов, зараз компанія розглядає можливість франчайзингових відкриттів в Сибірі та Калінінграді. За його словами, співпраця на умовах франчайзингу дозволить охопити мережею нові території.

Макдональдс Фото McDonald's

Під ТМ McDonald’s працює 357 закладів швидкого харчування в Росії.

На сьогодні під ТМ McDonald's працює 357 закладів швидкого харчування в Росії. Протягом наступних 3 років компанія планує поповнити мережу ще 150 ресторанами. Одну з важливих ролей в цьому процесі відіграватиме залучення франчайзі.

Як відомо, 80% закладів McDonald’s у світі працюють на умовах франчайзингу. В Україні ж поки що функціонують лише власні заклади компанії. "На цей час немає жодних рішень щодо франчайзингу в Україні, але я точно бачу його в середньотерміновій перспективі", - стверджує Генеральний директор "МакДональдз Юкрейн ЛТД" Іан Борден. Компанія впевнена, що для ефективної співпраці з франчайзі McDonald’s потрібне стабільне політичне та економічне становище.

Поділитися статтeю

Коментувати на форумі

0

хочете більше?

нюслеттер Franchising.ua

If you see this, leave this form field blank