01.03.2013

McDonald’s: більше франчайзі в Росії

Тепер компанія шукає партнерів, які розвиватимуть мережу в Сибірі та Калінінграді

В березні 2012 року російська мережа McDonald's отримала першого франчайзі: право відкривати ресторани на території терміналів міжнародних аеропортів Шереметьєво, Домодєдово і Внуково в Московській області та терміналів аеропорту Пулково в Санкт-Петербурзі отримав засновник компанії "Росінтер Ресторан Холдінг" Ростислав Ордовський-Танаєвський Бланко. Як повідомив президент компанії McDonald's в РФ та Східній Європі Хамзат Хасбулатов, зараз компанія розглядає можливість франчайзингових відкриттів в Сибірі та Калінінграді. За його словами, співпраця на умовах франчайзингу дозволить охопити мережею нові території.

Макдональдс Фото McDonald's

Під ТМ McDonald’s працює 357 закладів швидкого харчування в Росії.

На сьогодні під ТМ McDonald's працює 357 закладів швидкого харчування в Росії. Протягом наступних 3 років компанія планує поповнити мережу ще 150 ресторанами. Одну з важливих ролей в цьому процесі відіграватиме залучення франчайзі.

Як відомо, 80% закладів McDonald’s у світі працюють на умовах франчайзингу. В Україні ж поки що функціонують лише власні заклади компанії. "На цей час немає жодних рішень щодо франчайзингу в Україні, але я точно бачу його в середньотерміновій перспективі", - стверджує Генеральний директор "МакДональдз Юкрейн ЛТД" Іан Борден. Компанія впевнена, що для ефективної співпраці з франчайзі McDonald’s потрібне стабільне політичне та економічне становище.

Поділитися статтeю

Коментувати на форумі

0
McDonald’s: більше франчайзі в Росії

Ще немає жодного коментаря до статті. Нехай Ваш буде першим.

Форум 293 теми, 1172 коментарі, 285 учасників

хочете більше?

нюслеттер Franchising.ua

If you see this, leave this form field blank