28.02.2013

ViloNNa націлена на мільйонники

Пріоритетними для подальшого розвитку мережі компанія вважає Дніпропетровськ, Одесу, Львів та Донецьк

Історія компанії, яка розвиває мережу магазинів модного одягу під ТМ ViloNNa, розпочалася у 1999 році. Саме тоді з'явилася перша колекція виробника, а невдовзі - почали відкриватися монобрендові магазини. Розвивати мережу по франчайзингу ViloNNa почала 6 років тому. "Активна зацікавленість гуртових покупців нашою концепцією стала головною причиною активізації франчайзингу, - розповідає виконавчий директор компанії ViloNNa Наталія Карпюк. - Підприємці з різних міст України хотіли відкривати фірмові магазини ViloNNa".

ViloNNa Фото ViloNNa

На сьогодні на території України функціонує 8 власних та 9 франчайзингових магазинів ViloNNa.

На сьогодні на території України функціонує 8 власних та 9 франчайзингових магазинів ViloNNa. Пріоритетними для подальших відкриттів компанія вважає міста-мільйонники: Дніпропетровськ, Одесу, Львів та Донецьк. Згодом франчайзер будуватиме партнерську мережу у Луганську, Херсоні та Миколаєві. "Франчайзингові магазини ViloNNa розташовуються в ТРЦ та бізнес-центрах, - розповідає Наталія Карпюк. - Там знаходиться наша цільова аудиторія, і потік покупців набагато вищий, ніж у стаціонарному магазині".

Моделі одягу ViloNNa розробляються постійними дизайнерами бренду. Практично весь одяг виготовляється з високоякісних італійських тканин та фурнітури. Щосезону компанія представляє нові колекції. "Наша продукція чітко виділяється серед конкурентів своєю якістю, адже у нас дуже добре поставлене виробництво, - впевнена Наталія Карпюк. - Крім цього, кожна колекція виходить у лімітованому обсязі. Тому наші клієнти отримують ексклюзивний одяг".

Для відкриття магазину під ТМ ViloNNa необхідне приміщення площею від 50 до 100 м2. Проте, зазвичай, франчайзі відкривають невеликі магазини: від 50 до 70 м2. На магазин площею 100 м2, знадобляться інвестиції в розмірі до $ 100 тис. Для регіонів ця сума буде значно меншою.

Поділитися статтeю

Коментувати на форумі

0

хочете більше?

нюслеттер Franchising.ua

If you see this, leave this form field blank