20.02.2013

Французька столиця чекає на бізнесменів

Franchise Expo Paris збере інвесторів з 83 країн світу

В період з 24 по 27 березня в Парижі відбудеться найбільша європейська виставка франчайзингу Franchise Expo Paris. Участь у події візьме більше 460 компаній-франчайзерів з різних країн світу. Більш ніж 110 з них презентуватимуть нові та інноваційні концепції. Очікується, що захід відвідають зацікавлені у розвитку власного бізнесу підприємці з 83 країн світу. Гості матимуть змогу ознайомитися з франчайзинговими пропозиціями із 75 економічних секторів. В рамках виставки відбудеться Школа мастер-франчазингу, де потенційні франчайзі зможуть детальніше дізнатися про особливості та можливості співпраці на умовах мастер-франчайзингу.

стенд профіт систем на виставці

Компанія PROFIT system вже багато років є партнером та постійним учасником Franchise Expo Paris.

Участь у Franchise Expo Paris візьме третина французьких франчайзерів, оскільки на сьогодні в країні їх працює близько 1500. Разом вони об'єднують понад 60 тис. точок на території країни. Багаторічна історія сприяла розвитку культури франчайзингу, що позначилося і на його законодавчому врегулюванні. Так, Франція - одна з небагатьох країн світу, де франчайзер зобов'язаний надати франчайзі вичерпну інформацію про свою попередню діяльність, інвестиційне минуле, теперішні доходи тощо.

Минулого року на Franchise Expo Paris зібралося більше 450 компаній, 52 з яких представляли іноземні концепції. Учасниками події були й представники з країн СНД. Серед них - російський франчайзер Sun Studio та українська консалтингова компанія PROFIT system, яка з року в рік бере участь у заході. Багато відвідувачів з України та Росії прийшли на виставку у якості гостей.

Поділитися статтeю

Коментувати на форумі

0
Французька столиця чекає на бізнесменів

Ще немає жодного коментаря до статті. Нехай Ваш буде першим.

Форум 293 теми, 1172 коментарі, 285 учасників

хочете більше?

нюслеттер Franchising.ua

If you see this, leave this form field blank