19.02.2013

Ломбард СОКОЛ практикує мультифранчайзинг

Більшість партнерів франчайзера розвиває свою міні-мережу

Всеукраїнська мережа ломбардів СОКОЛ представлена у нашій державі більш ніж 80 франчайзинговими відділеннями. Розвиток мережі відбувається як за рахунок нових, так і за допомоги вже існуючих партнерів. "Практично всі наші партнери мають не менше двох відділень, - розповідає директор з розвитку мережі ломбардів СОКОЛ Оксана Ніколенко. - Кожен франчайзі, попрацювавши деякий час з компанією, вирішує розвивати свою міні-мережу".

Ломбард Сокол

Для того, щоб відкрити відділення мережі "Ломбард "Сокол", необхідно володіти інвестиціями у розмірі 80 тис. гривень

Продовжуючи розвиток мережі, в цьому році компанія "Ломбард "Сокол" вирішила зробити акцент на оптимізації бізнес-процесів та вдосконаленні системи обслуговування клієнтів. "В нашій мережі працює вже більше 80 франчайзингових відділень. На цьому ми не зупиняємося, і продовжуємо зростати. Але більшу увагу приділяємо все ж якості обслуговування наших партнерів. Адже франчайзі компанії стають як бувалі підприємці, так і новачки. Відповідно, кожного потрібно взяти під ретельну опіку та забезпечити індивідуальний супровід, - стверджує Оксана Ніколенко. - Те ж саме стосується і клієнтів. Ми вдосконалюємо якість обслуговування, розширюємо асортимент послуг. Крім цього, наша компанія розробила єдину програму лояльності для мережі, завдяки якій постійні клієнти отримують відповідні пільги".

Свою діяльність компанія "Ломбард "Сокол" розпочала в 2008 році. Відділення, створені на умовах франчайзингу, з'явилися в 2010. Зараз мережа розвивається не лише з допомогою партнерських точок: відкриваються і власні ломбарди. Їх на сьогодні працює в Україні 20.

Поділитися статтeю

Коментувати на форумі

0
Ломбард СОКОЛ практикує мультифранчайзинг

Ще немає жодного коментаря до статті. Нехай Ваш буде першим.

Форум 293 теми, 1172 коментарі, 285 учасників

хочете більше?

нюслеттер Franchising.ua

If you see this, leave this form field blank