16.02.2013

Gap повертає покупців

Десятирічне падіння продажів рітейлера нарешті припинилося

Американський рітейлер оголосив про покращення фінансових результатів у 2013 році. Компанія, яка близько десяти років потерпала від падіння продажів, зуміла покращити своє матеріальне становище. Як стало відомо, протягом січня продажі компанії в США зросли на 8%, а за останній рік - на 6,4%. Ситуація поза межами Сполучених Штатів також покращилася: продажі в першому місяці року збільшилися на 1%.

Gap, магазини модного американського одягу

З моменту відкриття першого магазину у 1969 році Gap відомий стильним одягом в американському стилі на всі випадки сучасного життя

Хорошими результатами Gap завдячує інтенсивній роботі над брендом. Адже для того, щоб повернути колишніх клієнтів, компанія змінила консультантів з індустрії моди та реформувала систему замовлення та доставки товарів в магазини. Змінився й асортимент: у своїх колекціях рітейлер тепер віддає перевагу більш яскравим кольорам.

Gap Inc. - це американська компанія-рітейлер, яка володіє однією з найбільших в світі мереж магазинів одягу. Мережа налічує більше 3 тис. магазинів в США, Великобританії, Канаді, Франції, Ірландії, Японії та інших країнах. Одяг продається під торговельними марками Gap, Banana Republic, Old Navy та Piperlime. Перший магазин Gap в Україні відкрився в червні 2011 року. Сьогодні вітчизняна мережа представлена трьома торговельними точками у Києві та Дніпропетровську.

Поділитися статтeю

Коментувати на форумі

0

хочете більше?

нюслеттер Franchising.ua

If you see this, leave this form field blank