П'ятниця
15.02.2013
Pop-up бутіки модного дому Dior готуються до відкриття в Парижі, Токіо, Сеулі, Мілані, Лос-Анджелесі, Гонконзі та Пекіні
 

Наприкінці лютого 2013 року у продажі повинна з'явиться нова колекція модного дому Dior, створена креативним директором компанії Рафом Сімонсом. На честь цієї події в Dior почне працювати мережа pop-up бутіків в Парижі, Токіо, Сеулі, Мілані, Лос-Анджелесі, Гонконзі та Пекіні. В магазинах Dior не лише продаватиметься одяг, а й відбуватимуться виставки, презентації нових колекцій тощо. Дизайн торговельних точок буде виконаним у стилі шоу Dior на тижні моди в Парижі.

Pop-up бутік - доволі популярна в країнах Європи та США концепція дизайнерського бізнесу. Головною особливістю цих магазинів є короткочасність існування. Pop-up бутік може відкритися на 5 або 10 днів. Все залежить від того, чого забажає дизайнер. Цікаво те, що ці міні-магазини рідко розташовуються у призначених для торгівлі місцях. Поп-апівський острівок може з'явитися в галереї, автобусі, на пляжі або ж посеред вулиці.

Появою перших pop-up магазинів світ завдячує японському бренду Comme Des Garcons. В період з 2004 по 2005 роки в компанії працював магазин капсульних колекцій у Берліні. Без жодної додаткової реклами поява магазину спричинила фурор серед німецьких модників. Тепер концепцію pop-up store активно використовують у GAP, H&M, Louis Vuitton, Prada та CHANEL. Популярна вона й серед молодих дизайнерів. Адже це - недорога, але ефективна можливість збільшити впізнаваність нового бренду, заохотити покупця до подальших покупок.


найчайтіше читане

ТНК важко із франчайзингом /09.03.2010

Через недосконалість законодавства компанія віддає зараз перевагу розвитку власної мережі

Відкриття турагенції. Бізнес-план /23.11.2011

Зібрати речі і виїхати подалі від повсякденних проблем - мрія практично кожної людини. Багато хто прагне хоча б раз на рік її здійснити. Охочих заробити на цій людській пристрасті також знаходиться чимало. Ви опинилися серед них? Прекрасно! Для того, щоб ваш бізнес був прибутковим, важливо чітко для себе з’ясувати деякі нюанси цієї сфери.

Франшиза - що це? /11.11.2009

Омонімія терміну франшиза зі сфери страхування та зі сфери підприємницької дільності іноді вносить деякі непорозуміння

Види франчайзингу /19.11.2009

Франчайзингові системи можна структурувати по багатьом критеріям. Представляємо найпоширенішу класифікацію

Бізнес на селі: норкова ферма /13.03.2012

Наскільки прибутковим є виробництво хутра в Україні?