2плюс2 Математична школа: європейська освіта в Україні

Середа
13.02.2013
Провідний польський центр навчання математиці шукає мастер-франчайзі
 

Польський загальнонаціональний центр навчання математиці "2плюс2 Математична школа", завоювавши провідні позиції на рідному ринку, розпочав експансію освітнього простору Східної Європи. Першою країною, в якій компанія вирішила відкрити своє представництво, стала Україна.

"Ми маємо хороший, лояльний до учнів освітній продукт, який дуже добре корелює з потребами сучасної освіти та стандартами працевлаштування, - розповідає власник концепції "2плюс2 Математична школа" Марчін Крушиньскі. - Діти в цій частині Європи мають великий потенціал до математики, однак у державних школах не завжди це помічають. Ми хочемо допомогти учням розвинути їхні навички та відчути себе більш комфортно у процесі навчання, щоб потім вони могли отримати доступ до найвищих освітніх рівнів та найпрестижнішого працевлаштування".

Розвивати мережу математичних шкіл в Україні компанія планує за допомогою мастер-франчайзингу. Вітчизняний партнер обиратиме пріоритетні для майбутніх відкриттів міста та формуватиме коло франчайзі. Проте, як стверджує франчайзер, навчальні заклади "2плюс2 Математична школа" можуть відкриватися і в містах з кількістю населення від 20 тис. чоловік.

Для того, щоб відкрити навчальний заклад "2плюс2 Математична школа", необхідно володіти інвестиціями в розмірі 2,8 тис. євро. З цієї суми 1,6 тис. євро припадає на паушальний внесок (зі всіма ноу-хау включно), 800 євро - на маркетингові витрати та купівлю всіх необхідних навчальних матеріалів.

Зараз мережа "2плюс2 Математична школа" представлена 24 закладами у Польщі, проте на протязі кількох наступних років компанія планує збільшити їхню кількість до 100. Важливу роль в цьому процесі відіграє ринок України та інших країн Східної Європи.


найчайтіше читане

ТНК важко із франчайзингом /09.03.2010

Через недосконалість законодавства компанія віддає зараз перевагу розвитку власної мережі

Як відкрити АЗС. Бізнес-план /28.11.2011

Джоббінг чи власна автомобільна заправка?

Як відкрити кролячу ферму. Бізнес-план. /25.07.2014

Від хобі до бізнесу, або плоди кролівництва

Відкриття турагенції. Бізнес-план /23.11.2011

Зібрати речі і виїхати подалі від повсякденних проблем - мрія практично кожної людини. Багато хто прагне хоча б раз на рік її здійснити. Охочих заробити на цій людській пристрасті також знаходиться чимало. Ви опинилися серед них? Прекрасно! Для того, щоб ваш бізнес був прибутковим, важливо чітко для себе з’ясувати деякі нюанси цієї сфери.

Як відкрити клінінгову компанію? Бізнес-план /18.05.2013

Хоча в середньому рентабельність клінінгового бізнесу становить 10%, це не відлякує підприємців. Адже попит на послуги щорічно збільшується