13.02.2013

2плюс2 Математична школа: європейська освіта в Україні

Провідний польський центр навчання математиці шукає мастер-франчайзі

Польський загальнонаціональний центр навчання математиці "2плюс2 Математична школа", завоювавши провідні позиції на рідному ринку, розпочав експансію освітнього простору Східної Європи. Першою країною, в якій компанія вирішила відкрити своє представництво, стала Україна.

2плюс2 Математична школа

2плюс2 Математична школа - це загальнонаціональний центр навчання, який проводить денні курси для дітей та студентів віком від 3 до 19 років. Заняття спрямовані на різних учнів - як обдарованих, так і тих, що відстають у навчанні.

"Ми маємо хороший, лояльний до учнів освітній продукт, який дуже добре корелює з потребами сучасної освіти та стандартами працевлаштування, - розповідає власник концепції "2плюс2 Математична школа" Марчін Крушиньскі. - Діти в цій частині Європи мають великий потенціал до математики, однак у державних школах не завжди це помічають. Ми хочемо допомогти учням розвинути їхні навички та відчути себе більш комфортно у процесі навчання, щоб потім вони могли отримати доступ до найвищих освітніх рівнів та найпрестижнішого працевлаштування".

Розвивати мережу математичних шкіл в Україні компанія планує за допомогою мастер-франчайзингу. Вітчизняний партнер обиратиме пріоритетні для майбутніх відкриттів міста та формуватиме коло франчайзі. Проте, як стверджує франчайзер, навчальні заклади "2плюс2 Математична школа" можуть відкриватися і в містах з кількістю населення від 20 тис. чоловік.

Для того, щоб відкрити навчальний заклад "2плюс2 Математична школа", необхідно володіти інвестиціями в розмірі 2,8 тис. євро. З цієї суми 1,6 тис. євро припадає на паушальний внесок (зі всіма ноу-хау включно), 800 євро - на маркетингові витрати та купівлю всіх необхідних навчальних матеріалів.

Зараз мережа "2плюс2 Математична школа" представлена 24 закладами у Польщі, проте на протязі кількох наступних років компанія планує збільшити їхню кількість до 100. Важливу роль в цьому процесі відіграє ринок України та інших країн Східної Європи.

Поділитися статтeю

Коментувати на форумі

0
2плюс2 Математична школа: європейська освіта в Україні

Ще немає жодного коментаря до статті. Нехай Ваш буде першим.

Форум 293 теми, 1172 коментарі, 285 учасників

хочете більше?

нюслеттер Franchising.ua

If you see this, leave this form field blank