08.02.2013

Світ Донатс: бізнес на донатах

На вітчизняному ринку з’явилася перша франчайзингова пропозиція з торгівлі європейськими солодощами

Розвиток мережі торговельних точок з продажу донатів під ТМ "СВІТ ДОНАТС" розпочався у 2012 році. Протягом року компанія відкрила 21 власну точку в столиці та 1 франчайзингову в Житомирі. "До формування партнерської пропозиції нас спонукали запити підприємців, які просили допомогти їм в організації подібного бізнесу, - розповідає директор з франчайзингу ТМ "СВІТ ДОНАТС" Дмитро Рибіцький. - Надалі плануємо відкривати франчайзингові точки "Світ Донатс" на території всієї України. Співпрацюватимемо з підприємцями, що проживають в містах з кількістю населення від 60 тис. чоловік".

Світ Донатс

Для того, щоб розпочати бізнес під ТМ "Світ Донатс", необхідні інвестиції в розмірі 20 тисяч гривень.

"На створення концепції "СВІТ ДОНАТС" нас надихнула одна з європейських компаній, виробник донатсів з 1963 року. А також - бажання створити продукт, що внесе новий, якісний смак для українського споживача, - ділиться Дмитро Рибіцький. - Адже ми робимо приготування кондитерських виробів мистецтвом, а в основу діяльності покладені принципи дотримання високих стандартів якості. Всі вироби виготовлені у відповідності з найсучаснішими технологіями. Кожен "Донат" випікається за спеціальною німецькою технологією".

Для того, щоб розпочати бізнес під ТМ "СВІТ ДОНАТС", необхідні орієнтовні інвестиції в розмірі 20 тисяч гривень. Залежно від обсягів щоденної реалізації, окупність проекту настає в термін від 6 до 8 місяців. Вибір місця для відкриття потенційної точки відбувається згідно "інструкції виміру прохідності людей".

Поділитися статтeю

Коментувати на форумі

0
Світ Донатс: бізнес на донатах

Ще немає жодного коментаря до статті. Нехай Ваш буде першим.

Форум 291 теми, 1168 коментарів, 282 учасникі

хочете більше?

нюслеттер Franchising.ua

If you see this, leave this form field blank