08.02.2013

Світ Донатс: бізнес на донатах

На вітчизняному ринку з’явилася перша франчайзингова пропозиція з торгівлі європейськими солодощами

Розвиток мережі торговельних точок з продажу донатів під ТМ "СВІТ ДОНАТС" розпочався у 2012 році. Протягом року компанія відкрила 21 власну точку в столиці та 1 франчайзингову в Житомирі. "До формування партнерської пропозиції нас спонукали запити підприємців, які просили допомогти їм в організації подібного бізнесу, - розповідає директор з франчайзингу ТМ "СВІТ ДОНАТС" Дмитро Рибіцький. - Надалі плануємо відкривати франчайзингові точки "Світ Донатс" на території всієї України. Співпрацюватимемо з підприємцями, що проживають в містах з кількістю населення від 60 тис. чоловік".

Світ Донатс

Для того, щоб розпочати бізнес під ТМ "Світ Донатс", необхідні інвестиції в розмірі 20 тисяч гривень.

"На створення концепції "СВІТ ДОНАТС" нас надихнула одна з європейських компаній, виробник донатсів з 1963 року. А також - бажання створити продукт, що внесе новий, якісний смак для українського споживача, - ділиться Дмитро Рибіцький. - Адже ми робимо приготування кондитерських виробів мистецтвом, а в основу діяльності покладені принципи дотримання високих стандартів якості. Всі вироби виготовлені у відповідності з найсучаснішими технологіями. Кожен "Донат" випікається за спеціальною німецькою технологією".

Для того, щоб розпочати бізнес під ТМ "СВІТ ДОНАТС", необхідні орієнтовні інвестиції в розмірі 20 тисяч гривень. Залежно від обсягів щоденної реалізації, окупність проекту настає в термін від 6 до 8 місяців. Вибір місця для відкриття потенційної точки відбувається згідно "інструкції виміру прохідності людей".

Поділитися статтeю

Коментувати на форумі

0

хочете більше?

нюслеттер Franchising.ua

If you see this, leave this form field blank