06.02.2013

Меблевий вимір українського франчайзингу

Компанія, яка займається виробництвом і продажем корпусних меблів, будуватиме всеукраїнську партнерську мережу

Компанія "Меблевий вимір" займається розробкою та виробництвом корпусних меблів, починаючи з 2000 року. Протягом всього періоду діяльності виробник розширював свій асортимент та впроваджував технологічні новинки. Так, інженери "Меблевого виміру" придумали абсолютно нову технологію відкривання дверей корпусних меблів, яка не має аналогів у світі. Зараз технологія знаходиться у процесі патентування. Після його завершення компанія візьметься за розвиток франчайзингової мережі, яка охопить не лише Україну, а й країни Європи та Росію.

Меблевий вимір

Для того, щоб стати франчайзі ТМ "Меблевий вимір", необхідно володіти інвестиціями в розмірі $ 49 тис.

"Зараз ми ведемо переговори з потенційними франчайзі з України, Росії та Німеччини, - розповідає власник концепції "Меблевий вимір" Дмитро Рибій. - Є ймовірність, що німецький інвестор представлятиме інтереси мережі на території всієї Європи. Розпочати розвиток мережі плануємо комплексно. Через півроку, тобто, після того, як завершиться процес патентування, франчайзингові офіси одночасно почнуть відкриватися в Україні, Росії та країнах Європи".

Співпраця з українськими партнерами передбачає закріплення за франчайзі окремого регіону держави. Регіональний партнер ТМ "Меблевий вимір" матиме необмежені можливості для діяльності на території своєї області. Так, він зможе працювати з магазинами у якості дилера, відкривати монобрендові та мультибрендові магазини меблів, збуваючи як продукцію "Меблевого виміру", так і товари інших виробників, тощо. Можлива також організація партнером власного виробництва.

Для того, щоб стати франчайзі ТМ "Меблевий вимір", необхідно володіти інвестиціями в розмірі $ 49 тис. В цю суму входить комплект спеціального обладнання, навчання персоналу та рекламна підтримка. Щорічний внесок франчайзі становить $ 12 тис. Підприємець повинен мати магазин у центрі міста або в великому торговельному центрі та власне виробниче приміщення площею не менше 300 м2.

Поділитися статтeю

Коментувати на форумі

0
Меблевий вимір українського франчайзингу

Ще немає жодного коментаря до статті. Нехай Ваш буде першим.

Форум 293 теми, 1172 коментарі, 285 учасників

хочете більше?

нюслеттер Franchising.ua

If you see this, leave this form field blank