01.02.2013

Азбука вкуса: скоро в Києві

Російська компанія готується до відкриття першого супермаркету в Україні

Півроку тому російська мережа супермаркетів преміум-класу "Азбука вкуса" оголосила про свій намір вийти на український ринок за допомогою франчайзингу. Як стало відомо, компанія більше не розглядає можливості партнерської співпраці, проте плани щодо українського дебюту залишаються в силі. Згідно з даними газети "Коммерсант" Генеральний директор "Азбуки вкуса" Володимир Садовін підтвердив інформацію щодо виходу мережі на вітчизняний ринок, а зокрема - в Київ. За його словами, це рішення компанія прийняла зовсім нещодавно, а тому про якісь конкретні плани говорити ще рано. Першочерговим завданням, яке перед собою поставила компанія, став пошук персоналу для майбутнього супермаркету. Так, 26 січня цього року на порталі hh.ua з'явилося одразу 6 вакансій від "Азбуки вкуса".

всередині магазину Фото Азбука вкуса

Асортимент "Азбуки вкуса" складається з 18 тис. найменувань свіжих продуктів, делікатесів, готових страв власного приготування та елітного алкоголю.

Відомо, що перший український супермаркет під ТМ "Азбука вкуса" почне працювати в Києві, проте точних даних щодо його місцерозташування зараз немає. Деякі учасники ринку припускають, що магазин розташовуватиметься недалеко від ТЦ Ocean Plaza: в районі вулиць В. Антоновича та Великої Васильківської. Очікувана площа київського супермаркету: 600 - 1100 м2.

Вихід на український ринок "Азбука вкуса" планувала давно. Вперше про свої наміри рітейлер оголосив ще в 2007 році. Однак економічна криза, проблеми з торговельними площами та поступове зменшення інтересу до України змусили компанію відкласти їх у довгий ящик.

Мережа супермаркетів преміум-класу "Азбука вкуса" була заснована у 1997 році. На сьогодні вона об'єднує 52 магазини на території Москви, Московської області та Санкт-Петербургу. До 2018 року компаня хоче розширити мережу до 130 торговельних точок. Розвиток української мережі стане невід'ємною складовою цієї стратегії.

Поділитися статтeю

Коментувати на форумі

0

хочете більше?

нюслеттер Franchising.ua

If you see this, leave this form field blank