26.01.2013

"Міцний горішок" на службі у Subway

З нагоди виходу п’ятої частини легендарного блокбастеру, франчайзер запускає масштабну промо-акцію в Росії

З нагоди прем'єри кінофільму "Міцний горішок-5", яка відбудеться в Росії 14 лютого 2013 року, всесвітньо відома мережа Subway вирішила порадувати відвідувачів російських ресторанів приємними сюрпризами. Тому у період з 23 січня по 26 лютого у всіх закладах мережі продаватиметься комбо "Міцний горішок". Придбавши його відвідувачі автоматично стануть учасниками розіграшу призів, головний з яких - поїздка у Нью-Йорк на двох. Для проведення успішної промо-акції Subway співпрацюватиме з кінокомпанією FOX та торговельною маркою PEPSI.

Subway, ресторан швидкого харчування

В період з 23 січня по 26 лютого у всіх закладах російської мережі продаватиметься комбо "Міцний горішок".

Головним героєм п'ятої частини блокбастеру незмінно виступає Брюс Вілліс. Його герой, Джон Макклейн, відправляється в Росію, щоб витягнути із в'язниці свого сина. Водночас йому вдається запобігти катастрофі світового рівня.

Нагадаємо, що наприкінці 2011 року Subway оголосила про свій вихід в Україну. Як повідомили в центральному офісі компанії, перші ресторани в нашій країні повинні були з'явиться вже навесні. Subway мала намір знайти в Україні партнера, який зможе взяти на себе близько половини загальних витрат на розвиток мережі та матиме змогу підтримувати її фінансовий баланс.

Поділитися статтeю

Коментувати на форумі

0
Міцний горішок на службі у Subway

Ще немає жодного коментаря до статті. Нехай Ваш буде першим.

Форум 293 теми, 1172 коментарі, 285 учасників

хочете більше?

нюслеттер Franchising.ua

If you see this, leave this form field blank