26.01.2013

"Міцний горішок" на службі у Subway

З нагоди виходу п’ятої частини легендарного блокбастеру, франчайзер запускає масштабну промо-акцію в Росії

З нагоди прем'єри кінофільму "Міцний горішок-5", яка відбудеться в Росії 14 лютого 2013 року, всесвітньо відома мережа Subway вирішила порадувати відвідувачів російських ресторанів приємними сюрпризами. Тому у період з 23 січня по 26 лютого у всіх закладах мережі продаватиметься комбо "Міцний горішок". Придбавши його відвідувачі автоматично стануть учасниками розіграшу призів, головний з яких - поїздка у Нью-Йорк на двох. Для проведення успішної промо-акції Subway співпрацюватиме з кінокомпанією FOX та торговельною маркою PEPSI.

Subway, ресторан швидкого харчування

В період з 23 січня по 26 лютого у всіх закладах російської мережі продаватиметься комбо "Міцний горішок".

Головним героєм п'ятої частини блокбастеру незмінно виступає Брюс Вілліс. Його герой, Джон Макклейн, відправляється в Росію, щоб витягнути із в'язниці свого сина. Водночас йому вдається запобігти катастрофі світового рівня.

Нагадаємо, що наприкінці 2011 року Subway оголосила про свій вихід в Україну. Як повідомили в центральному офісі компанії, перші ресторани в нашій країні повинні були з'явиться вже навесні. Subway мала намір знайти в Україні партнера, який зможе взяти на себе близько половини загальних витрат на розвиток мережі та матиме змогу підтримувати її фінансовий баланс.

Поділитися статтeю

Коментувати на форумі

0

хочете більше?

нюслеттер Franchising.ua

If you see this, leave this form field blank