25.01.2013

Scorini Суші Студія: новинка від франчайзера

Заклади японської кухні компанія пропонує відкривати як вже існуючим партнерам, так і майбутнім франчайзі

Компанія, яка розвиває мережі закладів Scorini Caffe Punto, Scorini Espresso Bar та "Scorini сімейна", вивела на ринок ще одну франчайзингову пропозицію: заклади японської кухні під ТМ "Scorini Суші Студія". Запуск першого суші-бару відбувся наприкінці листопада минулого року у Сумах. Франчайзі компанії відкрив заклад, як доповнення до вже існуючої "Scorini сімейної".

Scorini

"Scorini Суші Студія" у Сумах

"У Сумах "Scorini сімейна" та "Scorini Суші Студія" розміщуються в одному приміщенні: перша розташовується на другому поверсі, а друга - на першому, - розповідає власник концепції Scorini Констянтин Корольков. - кав’ярня-піцерія та суші-студія чудово доповнюють одна одну. Тому тепер, обговорюючи можливість відкриття "Scorini сімейної", пропонуватимемо партнерам комплексно сумістити ці два заклади".

Меню закладів "Scorini Суші Студія" представлене широким асортиментом страв японської кухні: сушами, ролами, темпурою, супами, салатами та омлетами. Перспективними для майбутніх відкриттів франчайзер вважає обласні центри. Ресторани відкриватимуться як самостійно, так і в комплексі із "Scorini сімейною". Заклади можуть розміщуватися як в окремому приміщенні, так і на фуд-корті.

Для того, щоб відкрити заклад під ТМ "Scorini Суші Студія", необхідно володіти інвестиціями в розмірі від $60 тис, розмір паушального внеску становить $8 тис.,а роялті - 1% від обороту. Як стверджує франчайзер, окупиться заклад в середньому за 12-18 місяців.

Поділитися статтeю

Коментувати на форумі

0
Scorini Суші Студія: новинка від франчайзера

Ще немає жодного коментаря до статті. Нехай Ваш буде першим.

Форум 293 теми, 1172 коментарі, 285 учасників

хочете більше?

нюслеттер Franchising.ua

If you see this, leave this form field blank