24.01.2013

D&P Perfumum тепер в Росії

Українське представництво взялося за розвиток монобрендової мережі магазинів парфумерії у Москві

Вітчизняна мережа точок з продажу парфумерії ТМ D&P Perfumum представлена на сьогодні 20 магазинами на території Києва, Дніпропетровська, Сум, Луганську та Харкова. Паралельно з розвитком української мережі компанія вирішила розпочати роботу й на російському ринку. Починаючи з грудня минулого року два магазини під ТМ D&P Perfumum функціонують і в Москві.

D&P Perfumum магазин, торговельна точка D&P Perfumum

Парфуми ТМ D&P Perfumum продаються нині в 30 країнах світу.

"Російський ринок вирізняється своєю дороговизною. Це стосується і цін на оренду, і зарплати персоналу, - ділиться враженнями представник компанії D&P Perfumum в Україні Екта Кахраман. - Проте в росіян більша купівельна спроможність, що, у поєднанні із територіальними масштабами російської столиці, сприяє швидкій окупності бізнесу". Протягом 2013 року D&P Perfumum відкриватиме в Москві тільки власні точки, а вже потім залучатиме до співпраці франчайзі.

Парфуми, що пропонуються компанією D&P Perfumum виготовляються з європейської сировини та французьких ефірних олій, якість яких відповідає стандартам IFRA (International fragrance association). У виробництві застосовуються інноваційні технології, а вже виготовлені парфуми проходять тестування в лабораторіях Туреччини.

Для франчайзі D&P Perfumum пропонує такі формати співпраці: острівець площею від 10 м² чи бутік у ТЦ або окремий стаціонарний магазин площею від 15 до 40 м². Точки з продажу парфумерії орієнтовані на міста з кількістю населення від 50 тис. чоловік. Магазини повинні розміщуватися в зонах з активним трафіком: в торговельних центрах та на центральних вулицях міста. Інвестиції, необхідні для відкриття магазину в нашій державі, становлять від 160 тис. грн.

Поділитися статтeю

Коментувати на форумі

0
D&P Perfumum тепер в Росії

Ще немає жодного коментаря до статті. Нехай Ваш буде першим.

Форум 291 теми, 1168 коментарів, 281 учасників

хочете більше?

нюслеттер Franchising.ua

If you see this, leave this form field blank