24.01.2013

D&P Perfumum тепер в Росії

Українське представництво взялося за розвиток монобрендової мережі магазинів парфумерії у Москві

Вітчизняна мережа точок з продажу парфумерії ТМ D&P Perfumum представлена на сьогодні 20 магазинами на території Києва, Дніпропетровська, Сум, Луганську та Харкова. Паралельно з розвитком української мережі компанія вирішила розпочати роботу й на російському ринку. Починаючи з грудня минулого року два магазини під ТМ D&P Perfumum функціонують і в Москві.

D&P Perfumum магазин, торговельна точка D&P Perfumum

Парфуми ТМ D&P Perfumum продаються нині в 30 країнах світу.

"Російський ринок вирізняється своєю дороговизною. Це стосується і цін на оренду, і зарплати персоналу, - ділиться враженнями представник компанії D&P Perfumum в Україні Екта Кахраман. - Проте в росіян більша купівельна спроможність, що, у поєднанні із територіальними масштабами російської столиці, сприяє швидкій окупності бізнесу". Протягом 2013 року D&P Perfumum відкриватиме в Москві тільки власні точки, а вже потім залучатиме до співпраці франчайзі.

Парфуми, що пропонуються компанією D&P Perfumum виготовляються з європейської сировини та французьких ефірних олій, якість яких відповідає стандартам IFRA (International fragrance association). У виробництві застосовуються інноваційні технології, а вже виготовлені парфуми проходять тестування в лабораторіях Туреччини.

Для франчайзі D&P Perfumum пропонує такі формати співпраці: острівець площею від 10 м² чи бутік у ТЦ або окремий стаціонарний магазин площею від 15 до 40 м². Точки з продажу парфумерії орієнтовані на міста з кількістю населення від 50 тис. чоловік. Магазини повинні розміщуватися в зонах з активним трафіком: в торговельних центрах та на центральних вулицях міста. Інвестиції, необхідні для відкриття магазину в нашій державі, становлять від 160 тис. грн.

Поділитися статтeю

Коментувати на форумі

0

хочете більше?

нюслеттер Franchising.ua

If you see this, leave this form field blank