23.01.2013

PickPoint цілить в десятку

Протягом року логістична мережа щомісячно поповнюватиметься 10 постаматами

Вийшовши у 2012 році на вітчизняний ринок інтернет-логістики, компанія PickPoint оголосила про наміри перевести на себе левову частку інтернет-торгівлі в Україні, долучивши до цього процесу партнерів-франчайзі. За перший рік діяльності компанія відкрила більше 70 Пунктів Прийому Видачі замовлень (ППВ) та налагодила співпрацю з основними гравцями ринку Інтернет-магазинів та каталогів. Теперішня стратегія розвитку передбачає чотирьохкратне зростання мережі у 2013 році.

PickPoint фото постамата, Пик Поинт пункт выдачи Фото PickPoint

Рентабельність бізнесу, відкритого під ТМ PickPoint, становить 40-50%.

"Щомісяця українська мережа PickPoint поповнюватиметься 10 постаматами. Таким чином до кінця року їхня кількість становитиме не менше 100 точок, - розповідає директор компанії PickPoint Сергій Стецюк. - Разом з тим, зростатиме й мережа Пунктів Прийому Видачі замовлень. До кінця 2013 їхня кількість повинна сягнути 300".

Як стверджує франчайзер, на сьогодні обладнання PickPoint завантажене на 70-80%. "Через значні розміри задекларованих обсягів постачання компанія потребує негайного розширення мережі. І новітні зміни у законодавстві, яке регулює ринок інтернет-торгівлі, сприяють цьому - розповідає Сергій Стецюк. - Спершу, через брак в українських банків досвіду роботи з такого роду обладнанням, виникали деякі складнощі у сфері еквайрингу. Проте держава вже врегулювала це питання. А тому все сприяє активній роботі над мережею".

Для того, щоб розпочати бізнес з PickPoint, необхідно оплатити вартість франшизи - 5 тис. євро. Розмір початкових інвестицій становить 384 тис. грн. 45% від цієї суми (174 тис.) - це внесок франчайзі, решта - кредит банку. Роялті та інші постійні платежі складатимуть 5% від виручки, отриманої від комерційної діяльності за попередній квартал, сервісне обслуговування - 6 тис. грн в рік. Окупність проекту складає від 2 до 3 років.

Поділитися статтeю

Коментувати на форумі

0

хочете більше?

нюслеттер Franchising.ua

If you see this, leave this form field blank