23.01.2013

PickPoint цілить в десятку

Протягом року логістична мережа щомісячно поповнюватиметься 10 постаматами

Вийшовши у 2012 році на вітчизняний ринок інтернет-логістики, компанія PickPoint оголосила про наміри перевести на себе левову частку інтернет-торгівлі в Україні, долучивши до цього процесу партнерів-франчайзі. За перший рік діяльності компанія відкрила більше 70 Пунктів Прийому Видачі замовлень (ППВ) та налагодила співпрацю з основними гравцями ринку Інтернет-магазинів та каталогів. Теперішня стратегія розвитку передбачає чотирьохкратне зростання мережі у 2013 році.

PickPoint фото постамата, Пик Поинт пункт выдачи Фото PickPoint

Рентабельність бізнесу, відкритого під ТМ PickPoint, становить 40-50%.

"Щомісяця українська мережа PickPoint поповнюватиметься 10 постаматами. Таким чином до кінця року їхня кількість становитиме не менше 100 точок, - розповідає директор компанії PickPoint Сергій Стецюк. - Разом з тим, зростатиме й мережа Пунктів Прийому Видачі замовлень. До кінця 2013 їхня кількість повинна сягнути 300".

Як стверджує франчайзер, на сьогодні обладнання PickPoint завантажене на 70-80%. "Через значні розміри задекларованих обсягів постачання компанія потребує негайного розширення мережі. І новітні зміни у законодавстві, яке регулює ринок інтернет-торгівлі, сприяють цьому - розповідає Сергій Стецюк. - Спершу, через брак в українських банків досвіду роботи з такого роду обладнанням, виникали деякі складнощі у сфері еквайрингу. Проте держава вже врегулювала це питання. А тому все сприяє активній роботі над мережею".

Для того, щоб розпочати бізнес з PickPoint, необхідно оплатити вартість франшизи - 5 тис. євро. Розмір початкових інвестицій становить 384 тис. грн. 45% від цієї суми (174 тис.) - це внесок франчайзі, решта - кредит банку. Роялті та інші постійні платежі складатимуть 5% від виручки, отриманої від комерційної діяльності за попередній квартал, сервісне обслуговування - 6 тис. грн в рік. Окупність проекту складає від 2 до 3 років.

Поділитися статтeю

Коментувати на форумі

0
PickPoint цілить в десятку

Ще немає жодного коментаря до статті. Нехай Ваш буде першим.

Форум 291 теми, 1168 коментарів, 282 учасникі

хочете більше?

нюслеттер Franchising.ua

If you see this, leave this form field blank