Субота
19.01.2013
Показники одного з найбільших рітейлерів світу знову почали зростати
 

Французький оператор роздрібної торгівлі, якому належить мережа магазинів Carrefour, оголосив про зростання своїх прибутків в останньому кварталі 2012 року. Протягом останнього року компанія доклала значних зусиль для фінансового прогресу мережі, яка потерпала від малого попиту в країнах Європи та конкурентів в обличчі інтернет-магазинів. Зараз рітейлер відмічає покращення показників на території Франції, Бразилії та Китаю. В четвертому кварталі прибутки Carrefour SA склали 22,8 млрд євро.

Нині мережа Carrefour об’єднує понад 15 тисяч магазинів у 35 країнах світу. Для розвитку мережі компанія використовує схему франчайзингу. Так, у сусідній Польщі функціонує зараз більше 500 супермаркетів під цією маркою. З них 210 працюють на умовах франчайзингу. За своїми масштабами мережа Carrefour поступається лише рітейлеру Wal-Mart.


найчайтіше читане

Відкриття СТО. Бізнес-план /16.11.2011

Як заробити на станції техобслуговування автомобіля

Епіцентр ресторанного франчайзингу /06.12.2017

Ресторанний форум FRANCHITHINK відбувся 30 листопада 2017 року в Києві

Види франчайзингу /19.11.2009

Франчайзингові системи можна структурувати по багатьом критеріям. Представляємо найпоширенішу класифікацію

Відкриття турагенції. Бізнес-план /23.11.2011

Зібрати речі і виїхати подалі від повсякденних проблем - мрія практично кожної людини. Багато хто прагне хоча б раз на рік її здійснити. Охочих заробити на цій людській пристрасті також знаходиться чимало. Ви опинилися серед них? Прекрасно! Для того, щоб ваш бізнес був прибутковим, важливо чітко для себе з’ясувати деякі нюанси цієї сфери.

Якою має бути візитка /27.01.2010

Візитна картка створює враження про компанію. Ось чому надзвичайно важливо, як саме вона виглядає та що на ній написано