21.01.2013

Helen Doron прийняли до Кембриджу

Освітня група Helen Doron Early English розпочала співпрацю з Екзаменаційним департаментом Кембриджського університету

Відповідно до договору, укладеного між двома організаціями, визнані у всьому світі Кембриджські тести з англійської мови для дітей та підлітків тепер будуть проводитися у всій мережі шкіл Helen Doron Early English. "Ми дуже раді, що працюватимемо з таким відомим у сфері ранньої освіти іменем, - стверджує Майкл Міланович, директор Cambridge ESOL. - Кембридж та Хелен Дорон об'єднує спільна мета - досконалість у викладанні та навчанні дітей англійській мові у всьому світі. Працюючи разом, ми зможемо надати можливість здавати Кембриджські іспити з англійської мови значно більшій кількості дітей, що стане прекрасним стартом для їхньої освіти".

Helen Doron, франчайзинг, франшиза

Helen Doron Early English – це система засвоєння іноземної мови за принципом рідної - безперекладний метод

Зараз Кембриджський університет веде активну роботу з Україною. "Представник Cambridge ESOL у Східній Європі поспілкувався з вітчизняними франчайзі під час зустрічей у Києві та Львові, - розповідає національний координатор Helen Doron Early English в Україні Віра Василівна Чуб. - На початку березня аналогічна зустріч відбудеться й в Одесі. Співпраця з Кембриджським університетом підтверджує високий рівень нашої концепції. Разом з цим, тепер батьки наших учнів можуть перевіряти знання своїх дітей завдяки тестам, результати якого визнаються у всьому світі".

Мережа навчальних центрів Helen Doron Early English налічує вже 43 центри по всій території України. Концепцію, яка родом з Ізраїлю, використовують в 32 країнах світу, де працює вже близько 750 навчальних центрів "Хелен Дорон". Компанія більше 25 років користується успіхом у світі, а її заклади випустили понад 1,5 млн дітей.

Поділитися статтeю

Коментувати на форумі

0
Helen Doron прийняли до Кембриджу

Ще немає жодного коментаря до статті. Нехай Ваш буде першим.

Форум 291 теми, 1168 коментарів, 282 учасникі

хочете більше?

нюслеттер Franchising.ua

If you see this, leave this form field blank