18.01.2013

Еко-лавка за регіональний ексклюзив

Компанія "I-Eco" шукає партнерів, які візьмуться за розвиток мережі в регіонах

Восени 2012 року компанія "I-Eco" завершила роботу над партнерською пропозицією та взялася за розвиток мережі франчайзингових магазинів під ТМ "Еко-лавка". За кілька місяців партнерські точки з продажу натуральних, екологічних продуктів харчування з'явилися в різних куточках Києва, а їхня кількість майже зрівнялася з власними. На сьогодні під цією маркою функціонує 7 власних та 5 франчайзингових магазинів у столиці. Тепер на порядку денному - охоплення регіонів.

всередині магазину, продукти

Вся продукція магазинів "Еко-лавка" має необхідні ветеринарні, сан-епідем висновки та довідки

"Найбільш перспективними для майбутніх відкриттів вважаємо міста-мільйонники: Харків, Донецьк, Одесу, Львів тощо, - розповідає директор з розвитку компанії "I-Eco" Олександр Петренко. - Поза межами Києва хочемо співпрацювати з партнерами, які повністю куруватимуть роботу в своєму регіоні, тобто - матимуть ексклюзивне право на розвиток мережі у власному місті. Ми шукаємо відповідальних та підприємливих людей, але, насамперед, - однодумців, які любитимуть свій бізнес. Адже, якщо підприємець живе своєю справою, а не лише бачить у ній джерело хороших прибутків, тоді вона процвітає і приносить хороші результати".

Для відкриття магазину "Еко-лавка" необхідне приміщення площею від 14 до 40 м2, а також - інвестиції в сумі від 35 до 80 тис. грн. Окупність проекту становить від 4-х місяців. Компанія розглядає можливість партнерських відкриттів у містах з кількістю населення від 300 тис. чоловік.

Поділитися статтeю

Коментувати на форумі

0

хочете більше?

нюслеттер Franchising.ua

If you see this, leave this form field blank