17.01.2013

5àSec: більше клієнтів щороку

В минулому році клієнтська база мережі французьких хімчисток в Україні зросла на 40%

У 2012 році компанія, яка займається розвитком мережі французьких хімчисток "5àSec", запропонувала українським підприємцям співпрацю на умовах франчайзингу. Укріпивши свої позиції на столичному ринку, "5àSec" вирішила відкривати партнерські заклади в Києві та регіонах. Проте попередній рік відзначився для компанії не лише створенням франчайзингової пропозиції, але й зростанням лояльності українських споживачів. "У 2012 році кількість клієнтів компанії збільшилася на 40%, - розповідає представник компанії "5àSec" в Україні Маріуш Журек. - Період найбільшої активності відвідувачів припав на квітень, вересень та жовтень".

5àSec Фото Хімчистка "5àSec"

Українська мережа хімчисток "5àSec" представлена 5 точками в столиці та однією в Донецьку

"5àSec" й надалі націлена на активний розвиток мережі власних та франчайзингових закладів. "В планах компанії - відкриття 5-8 хімчисток щороку, - стверджує Маріуш Журек. - Розширення мережі відбуватиметься по мірі появи нових торговельних центрів".

Бренд "5àSec" представлений в таких країнах світу, як Франція, Іспанія, Португалія та Польща. У всіх цих державах "5àSec" практикує схему франчайзингу.

Для того, щоб відкрити хімчистку під ТМ "5àSec", необхідно володіти інвестиціями в розмірі від 60 тис. євро. Оплата за ліцензію становить 5% обороту. У компанії впевнені, що бренд володіє рядом конкурентних переваг та посідає гідне місце у своїй ніші. "Ціни на послуги "5àSec" майже в два рази нижчі за середні на ринку. Крім цього, ми пропонуємо нашим клієнтам надзвичайно швидкий та якісний сервіс. Якщо людина, зайшовши в торговельний центр, здає речі у хімчистку, вона може бути певна, що повертаючись з шоппінгу зможе їх забрати", - стверджує Маріуш Журек.

Поділитися статтeю

Коментувати на форумі

0

хочете більше?

нюслеттер Franchising.ua

If you see this, leave this form field blank