17.01.2013

5àSec: більше клієнтів щороку

В минулому році клієнтська база мережі французьких хімчисток в Україні зросла на 40%

У 2012 році компанія, яка займається розвитком мережі французьких хімчисток "5àSec", запропонувала українським підприємцям співпрацю на умовах франчайзингу. Укріпивши свої позиції на столичному ринку, "5àSec" вирішила відкривати партнерські заклади в Києві та регіонах. Проте попередній рік відзначився для компанії не лише створенням франчайзингової пропозиції, але й зростанням лояльності українських споживачів. "У 2012 році кількість клієнтів компанії збільшилася на 40%, - розповідає представник компанії "5àSec" в Україні Маріуш Журек. - Період найбільшої активності відвідувачів припав на квітень, вересень та жовтень".

5àSec Фото Хімчистка "5àSec"

Українська мережа хімчисток "5àSec" представлена 5 точками в столиці та однією в Донецьку

"5àSec" й надалі націлена на активний розвиток мережі власних та франчайзингових закладів. "В планах компанії - відкриття 5-8 хімчисток щороку, - стверджує Маріуш Журек. - Розширення мережі відбуватиметься по мірі появи нових торговельних центрів".

Бренд "5àSec" представлений в таких країнах світу, як Франція, Іспанія, Португалія та Польща. У всіх цих державах "5àSec" практикує схему франчайзингу.

Для того, щоб відкрити хімчистку під ТМ "5àSec", необхідно володіти інвестиціями в розмірі від 60 тис. євро. Оплата за ліцензію становить 5% обороту. У компанії впевнені, що бренд володіє рядом конкурентних переваг та посідає гідне місце у своїй ніші. "Ціни на послуги "5àSec" майже в два рази нижчі за середні на ринку. Крім цього, ми пропонуємо нашим клієнтам надзвичайно швидкий та якісний сервіс. Якщо людина, зайшовши в торговельний центр, здає речі у хімчистку, вона може бути певна, що повертаючись з шоппінгу зможе їх забрати", - стверджує Маріуш Журек.

Поділитися статтeю

Коментувати на форумі

0
5àSec: більше клієнтів щороку

Ще немає жодного коментаря до статті. Нехай Ваш буде першим.

Форум 291 теми, 1168 коментарів, 281 учасників

хочете більше?

нюслеттер Franchising.ua

If you see this, leave this form field blank