15.01.2013

Блинок: франчайзинг стане солодшим

Надалі компанія, яка розвиває мережу точок з продажу млинців, пропонуватиме своїм франчайзі співпрацю у форматі кафе або кондитерської

Схему франчайзингу компанія, яка займається розвитком мережі точок з продажу млинців під ТМ "Блинок", використовує з 2003 року. Нині заклади партнерів "Блинок" працюють в одинадцяти містах України. Більшість франчайзингових точок функціонує у форматі кіоску. Проте в цьому році франчайзер зробить акцент на відкритті партнерських кафе та кондитерських. "Протягом останнього року ТМ "Блинок" набула значного досвіду у веденні ресторанного бізнесу. Крім цього, розробкою десертів для наших закладів зараз займається висококваліфікований шеф-кухар, - розповідає директор з франчайзингу ТМ "Блинок" Світлана Мохна. - Все це сприяє тому, щоб надати перевагу формату стаціонарного кафе або кондитерської, співпрацюючи у цьому напрямку з франчайзі".

Блінок

Франчайзингові заклади ТМ "Блинок" працюють нині в Києві, Львові, Луганську, Сумах, Херсоні, Вінниці, Рубіжному, Бердичеві, Лисичанську, Свердловську та Сєвєродонєцку. Власна мережа представлена закладами в Луганську та Дніпропетровську.

Останнім часом мережа ТМ "Блинок" розвивається доволі динамічно. Адже, якщо рік тому під цим брендом функціонувало 17 торговельних точок, то на сьогодні їхня кількість наближається до 40. "Вже незабаром мережа поповниться ще трьома власними торговельними точками у Донецьку, відбудеться реконструкція вже існуючих об'єктів, - стверджує Світлана Мохна. - Надалі відкриватимемо як власні, так і партнерські точки. Проте кількісне зростання мережі - не головна мета компанії. Головне, щоб наші партнери працювали якісно, дотримуючись заданих стандартів та основних цінностей мережі".

Нагадаємо, що рік тому один з гравців "млинцевого" ринку, ТМ "Жареное солнце", відмовився від франчайзингу, аргументуючи це недобросовісністю колишніх франчайзі. Як і "Блинок", "Жареное солнце" бачить значну перспективу у форматі стаціонарного кафе.

Поділитися статтeю

Коментувати на форумі

0
Блинок: франчайзинг стане солодшим

Ще немає жодного коментаря до статті. Нехай Ваш буде першим.

Форум 293 теми, 1172 коментарі, 285 учасників

хочете більше?

нюслеттер Franchising.ua

If you see this, leave this form field blank