Понеділок
14.01.2013
"У більшості ТЦ/ТРЦ та об’єктів вуличного рітейлу спостерігається тенденція повернення орендних ставок докризового періоду", - стверджує Террі Пікард, Голова правління NAI Pickard
 

Чим зумовлені високі орендні ставки на українському ринку площ для рітейлу?
Слабкі потоки прямих іноземних інвестицій стали основною причиною того, що масштаби будівництва рітейл площ в Україні залишилися далеко позаду в порівнянні з сусідніми країнами, відстаючи від Польщі на 25% за кількістю квадратних метрів на 1000 жителів. Таким чином, ми отримуємо лімітовану кількість площ на відносно стабільному ринку ритейлу, де високий попит в порівнянні з недостатньою пропозицією формує високі орендні ставки за квадратні метри.

Яке ж майбутнє цього ринку?

У більшості ТЦ/ТРЦ та об'єктів вуличного рітейлу з хорошим розташуванням спостерігається тенденція повернення орендних ставок докризового періоду 2008 року. Очікується, що така ситуація збережеться в найближчому майбутньому, якщо тільки європейська економічна рецесія не посилиться.


найчайтіше читане

ТНК важко із франчайзингом /09.03.2010

Через недосконалість законодавства компанія віддає зараз перевагу розвитку власної мережі

Як відкрити АЗС. Бізнес-план /28.11.2011

Джоббінг чи власна автомобільна заправка?

Основи спілкування продавця з клієнтом /22.02.2010

Сучасний продавець має ламати шаблони і постійно дивувати покупця. Тільки тоді він зможе підвищити ефективність своєї діяльності і зав’язувати цікаві контакти

Відкриття турагенції. Бізнес-план /23.11.2011

Зібрати речі і виїхати подалі від повсякденних проблем - мрія практично кожної людини. Багато хто прагне хоча б раз на рік її здійснити. Охочих заробити на цій людській пристрасті також знаходиться чимало. Ви опинилися серед них? Прекрасно! Для того, щоб ваш бізнес був прибутковим, важливо чітко для себе з’ясувати деякі нюанси цієї сфери.

Як відкрити кролячу ферму. Бізнес-план. /25.07.2014

Від хобі до бізнесу, або плоди кролівництва