10.01.2013

Австралійський псевдонім McDonald’s

Протягом місяця ресторани всесвітньо відомої мережі працюватимуть під брендом Macca’s

Американська мережа ресторанів швидкого харчування вирішила змінити свій логотип в Австралії. З 8 січня заклади McDonald’s працюють під логотипом Macca’s. Кампанія ребрендінгу триватиме до Дня Австралії - національного свята, котре відбудеться 26 січня, та охопить 13 ресторанів. В лютому закладам повернуть їхню звичну вивіску.

McDonald’s

Macca’s - так нарекли McDonald’s в Австралії.

Дослідження споживчого ринку Австралії показали, що близько 55% австралійців користуються скороченою назвою McDonald’s. "На ринку Австралії ми знаходимося вже більше 40 років, і пишаємося тим, що маємо тут спеціальну назву. Що ж іще може показати нашу гордість за свою присутність у цій країні, як не зміна звичної назви на ту, яку нам присвоїли жителі Австралії?", - риторично запитує Марк Лукбек, маркетинговий директор McDonald's Australia.

Близько 80% ресторанів McDonald’s у світі працюють на умовах франчайзингу. В Україні ж поки що функціонують лише власні заклади. Компанія впевнена, що для ефективної співпраці з франчайзі McDonald’s потрібне стабільне політичне та економічне становище.

Поділитися статтeю

Коментувати на форумі

0
Австралійський псевдонім McDonald’s

Ще немає жодного коментаря до статті. Нехай Ваш буде першим.

Форум 293 теми, 1171 коментарів, 284 учасникі

хочете більше?

нюслеттер Franchising.ua

If you see this, leave this form field blank