08.01.2013

Топ-10 франшиз 2013 року

The Entrepreneur визначив рейтинг найкращих франчайзингових пропозицій року, що почався

Щороку The Entrepreneur, одне з найавторитетніших ділових видань у світі, визначає рейтинг найпривабливіших ділових пропозицій на наступний рік. У повному списку знаходиться аж 500 франшиз, проте найбільше світова громадськість цікавиться першою десяткою. Вже третій рік поспіль лаври переможця отримує готельна мережа Hampton Hotels. Франчайзер продовжує витісняти попереднього незмінного лідера міжнародних рейтингів - компанію Subway. Нагадаємо, що до кінця 2010-го, 10 років підряд, першість належала саме цій фаст-фудівській мережі. Втрачає свої позиції і McDonald’s. Якщо в 2011-му йому належало третє місце, в 2012-му - 5, то в теперішньому рейтингу він дев'ятий.

hampton hotel

Hampton Hotels: знову "на коні".

З минулорічного рейтингу чітко було зрозуміло: більшість найпривабливіших пропозицій належить до сфери громадського харчування. Зараз ця тенденція зникла, і список фаворитів виглядає доволі строкато. Так, третю почесну позицію зайняла мережа американських АЗС під ТМ Jiffy Lube, на четвертому місці розмістилася мережа супермаркетів 7-Eleven, на п'ятому - перукарні Supercuts, на шостому - фітнес-центри Anytime Fitness, а на сьомому - Servpro (компанія, яка займається відновленням внутрішнього та зовнішнього вигляду нерухомості після стихійного лиха, пожеж тощо). Сферу громадського харчування представила Subway (2), Dunkin’ Donuts (8), McDonald’s (9) та Pizza Hut (10).

Дослідження рівня популярності франчайзингових пропозицій розпочалося ще в липні цього року. Видання проаналізувало 824 компанії та визначило фаворитів. У процесі складання рейтингу враховувалися такі критерії, як темпи зростання, прибутковість, поширеність та впізнаваність бренду.

Поділитися статтeю

Коментувати на форумі

0

хочете більше?

нюслеттер Franchising.ua

If you see this, leave this form field blank