31.12.2012

Таємниці салонів краси

"В цьому бізнесі важливо створювати салон під клієнта, а не під себе", - стверджує Анна Орлова, засновниця компанії "Б’юті Бутік Україна"

Які формати салонів краси найкраще підходять українському ринку?
В цьому бізнесі важливо створювати салон під клієнта, а не під себе. Якщо ви правильно визначитеся з цільовою аудиторією та забезпечите своїх клієнтів комфортом, не забуваючи при цьому про головні передумови прибутковості салону, успіх вам гарантований. З власного досвіду можу відмітити, що салони преміум-класу окупаються повільніше, але якщо розглядати цей бізнес у довгостроковій перспективі, він виявиться більш вигідним.

Анна Орлова

Анна Орлова - засновниця компанії "Б’юті Бутік Україна"

Як змінився вітчизняний ринок салонів краси протягом останніх 10-ти років?

За 13 років нашої роботи в Україні ринок зазнав значних змін, вийшов на абсолютно новий рівень. Проте, цікаво те, що в докризовий період багато салонів віддавали перевагу мережевому розвитку. Потім криза дещо вибила цю тенденцію. Та вже сьогодні спостерігаємо повернення до колишніх трендів. Так, в багатьох вітчизняних підприємців ще існують амбіції відкрити салон "імені себе". Однак, вибираючи цей шлях, людина робить дуже багато помилок та втрачає дорогоцінний час. Натомість франчайзинг надає значні переваги та страхує від можливих проблем.

Поділитися статтeю

Коментувати на форумі

0
Таємниці салонів краси

Ще немає жодного коментаря до статті. Нехай Ваш буде першим.

Форум 291 теми, 1168 коментарів, 281 учасників

хочете більше?

нюслеттер Franchising.ua

If you see this, leave this form field blank