04.01.2013

Top Secret змінює вигляд

У 2013 році магазини мережі відкриватимуться в новому аранжуванні. Це повинно збільшити доходи майбутніх франчайзі

У магазинів одягу Top Secret з'явиться нове аранжування. Новий вигляд є результатом проведених компанією маркетингових досліджень, покликаних створити оптимальну основу для покращення продажів та збільшення виручки магазинів. "Архітектори привели внутрішній клімат та інтер'єр магазину у відповідність з очікуваннями клієнтів. Зміни мають оживити заклади та зробити їх просторішими, що допоможе збільшити швидкість продажів в нових магазинах", - стверджує віце-президент Top Secret Гжегож Ліпніцкі.

Top Secret

Мережа торговельних точок ГК Redan налічує вже більше 500 магазинів, які працюють під брендами Top Secret, Top Secret&Friends, Troll та Textilmarket.

На сьогодні мережа Top Secret розширюється в основному завдяки залученню нових партнерів. Компанія не планує змінювати вигляд торговельних точок, що вже існують. Оновлення інтер'єру включає в себе функціональні зміни та зміни, що стосуються зовнішнього вигляду торговельних точок. Магазин символічно розділений на менші приміщення. Інтер'єр оформлений у світлих, теплих тонах, а освітлення ще більше підкреслює його характер.

Поділитися статтeю

Коментувати на форумі

0
Top Secret змінює вигляд

Ще немає жодного коментаря до статті. Нехай Ваш буде першим.

Форум 291 теми, 1168 коментарів, 282 учасникі

хочете більше?

нюслеттер Franchising.ua

If you see this, leave this form field blank