П'ятниця
04.01.2013
У 2013 році магазини мережі відкриватимуться в новому аранжуванні. Це повинно збільшити доходи майбутніх франчайзі
 

У магазинів одягу Top Secret з'явиться нове аранжування. Новий вигляд є результатом проведених компанією маркетингових досліджень, покликаних створити оптимальну основу для покращення продажів та збільшення виручки магазинів. "Архітектори привели внутрішній клімат та інтер'єр магазину у відповідність з очікуваннями клієнтів. Зміни мають оживити заклади та зробити їх просторішими, що допоможе збільшити швидкість продажів в нових магазинах", - стверджує віце-президент Top Secret Гжегож Ліпніцкі.

На сьогодні мережа Top Secret розширюється в основному завдяки залученню нових партнерів. Компанія не планує змінювати вигляд торговельних точок, що вже існують. Оновлення інтер'єру включає в себе функціональні зміни та зміни, що стосуються зовнішнього вигляду торговельних точок. Магазин символічно розділений на менші приміщення. Інтер'єр оформлений у світлих, теплих тонах, а освітлення ще більше підкреслює його характер.


найчайтіше читане

Відкриття СТО. Бізнес-план /16.11.2011

Як заробити на станції техобслуговування автомобіля

Епіцентр ресторанного франчайзингу /06.12.2017

Ресторанний форум FRANCHITHINK відбувся 30 листопада 2017 року в Києві

Відкриття турагенції. Бізнес-план /23.11.2011

Зібрати речі і виїхати подалі від повсякденних проблем - мрія практично кожної людини. Багато хто прагне хоча б раз на рік її здійснити. Охочих заробити на цій людській пристрасті також знаходиться чимало. Ви опинилися серед них? Прекрасно! Для того, щоб ваш бізнес був прибутковим, важливо чітко для себе з’ясувати деякі нюанси цієї сфери.

Як відкрити кролячу ферму. Бізнес-план. /25.07.2014

Від хобі до бізнесу, або плоди кролівництва

Види франчайзингу /19.11.2009

Франчайзингові системи можна структурувати по багатьом критеріям. Представляємо найпоширенішу класифікацію