27.12.2012

WOW SHOP: врожайний 2012-й

Протягом року мережа магазинів оригінальних подарунків поповнилася 5 франчайзинговими точками

Осінь стала для мережі магазинів оригінальних подарунків під ТМ WOW SHOP періодом активного розвитку. Компанія відкрила одразу три франчайзингові точки в Луганську, Дніпродзержинську та Борисполі. Всього протягом 2012 року мережа поповнилася 5 партнерськими магазинами, і тепер під цим брендом функціонує 13 власних та 8 франчайзингових точок. "Специфіка нашої торгівлі така, що період найбільш активних продажів припадає на сезон купівлі подарунків, - стверджує комерційний директор компанії WOW-SHOP Лариса Зозуля. - Тому, якщо відкривати магазин напередодні Нового Року, Різдва, Дня Святого Валентина та інших свят, інвестиції повернуться дуже швидко".

WOW SHOP фото магазину в торговельному центрі Фото WOW SHOP

WOW SHOP - мережа магазинів оригінальних подарунків, предметів інтер’єру та декору, сувенірів та особистих аксесуарів.

Компанія і надалі продовжуватиме розвиток партнерської мережі на території України, і вже зараз веде переговори з новими потенційними партнерами. Франчайзер запевняє, що нові WOW SHOP з'являться вже на початку 2013-го. В першому кварталі наступного року "Презента" планує відкриття ще трьох франчайзингових магазинів.

Мережа магазинів WOW-SHOP розвивається у двох форматах: магазину та кіоску. Для того, щоб відкрити торговельну точку WOW-SHOP, необхідно володіти інвестиціями в розмірі від $ 10 до 35 тис. грн, в залежності від обраного формату. Як стверджує франчайзер, кошти, інвестовані у кіоск, окупаються в середньому за 6-9 місяців, в магазин - від 12 до 15.

Поділитися статтeю

Коментувати на форумі

0

хочете більше?

нюслеттер Franchising.ua

If you see this, leave this form field blank