26.12.2012

ECCO продовжує пошук партнерів

Відкривши 21 магазин по франчайзингу, МТІ й надалі розвиватиме брендову мережу в Україні

Група компаній МТІ, починаючи з 1995 року, розвиває взуттєвий бренд ECCO в Україні. На сьогодні монобрендова мережа магазинів ECCO представлена 21 торговельною точкою в Києві, Харкові, Одесі, Донецьку, Дніпропетровську, Львові, Запоріжжі, Кременчуці, Херсоні та Горлівці. Всі магазини ECCO в Україні працюють на умовах франчайзингу. Компанія планує й надалі розвивати партнерську мережу, відкриваючи магазини в тих містах, де бренд ECCO ще й досі не представлений.

ECCO

В Україні 21 магазин ECCO функціонує на умовах франчайзингу.

"Останнім часом можемо спостерігати позитивні тенденції у будівництві торговельних центрів европейського стандарту не тільки у Києві та "мільйонниках", але й в інших містах України, - стверджує операційний менеджер роздрібних магазинів ECCO Андрій Чеботару. - Одним з яскравих прикладів є нещодавнє відкриття ТРЦ FABRIKA у Херсоні. Звичайно, там ми також розмістили магазин ECCO. Звідси слідує, що в разі створення нормальних та якісних умов для функціонування магазинів в інших містах, ми будемо розглядати там можливість нових відкриттів".

На сьогодні взуття під брендом ECCO реалізується не лише в мережі з однойменною назвою. Асортимент торговельної марки представлений також в 67 магазинах Інтертоп на території всієї України. "Не є секретом, що бренд ECCO користується в українського населення великою популярністю завдяки своїй якості та зручності. Тому з моменту його появи на території України він набирав щоразу більших темпів розвитку та розширював аудиторію своїх клієнтів, - стверджує Андрій Чеботару. - Тепер наша країна входить до списку світових лідерів по кількості продажу взуття ECCO. А враховуючи той факт, що бренд почав активно розвивати лінію аксессуарів, ми впевнені, що аудиторія наших клієнтів розширюватиметься і надалі".

Поділитися статтeю

Коментувати на форумі

0
ECCO продовжує пошук партнерів

Ще немає жодного коментаря до статті. Нехай Ваш буде першим.

Форум 291 теми, 1168 коментарів, 282 учасникі

хочете більше?

нюслеттер Franchising.ua

If you see this, leave this form field blank