ECCO продовжує пошук партнерів

Середа
26.12.2012
Відкривши 21 магазин по франчайзингу, МТІ й надалі розвиватиме брендову мережу в Україні
 

Група компаній МТІ, починаючи з 1995 року, розвиває взуттєвий бренд ECCO в Україні. На сьогодні монобрендова мережа магазинів ECCO представлена 21 торговельною точкою в Києві, Харкові, Одесі, Донецьку, Дніпропетровську, Львові, Запоріжжі, Кременчуці, Херсоні та Горлівці. Всі магазини ECCO в Україні працюють на умовах франчайзингу. Компанія планує й надалі розвивати партнерську мережу, відкриваючи магазини в тих містах, де бренд ECCO ще й досі не представлений.

"Останнім часом можемо спостерігати позитивні тенденції у будівництві торговельних центрів европейського стандарту не тільки у Києві та "мільйонниках", але й в інших містах України, - стверджує операційний менеджер роздрібних магазинів ECCO Андрій Чеботару. - Одним з яскравих прикладів є нещодавнє відкриття ТРЦ FABRIKA у Херсоні. Звичайно, там ми також розмістили магазин ECCO. Звідси слідує, що в разі створення нормальних та якісних умов для функціонування магазинів в інших містах, ми будемо розглядати там можливість нових відкриттів".

На сьогодні взуття під брендом ECCO реалізується не лише в мережі з однойменною назвою. Асортимент торговельної марки представлений також в 67 магазинах Інтертоп на території всієї України. "Не є секретом, що бренд ECCO користується в українського населення великою популярністю завдяки своїй якості та зручності. Тому з моменту його появи на території України він набирав щоразу більших темпів розвитку та розширював аудиторію своїх клієнтів, - стверджує Андрій Чеботару. - Тепер наша країна входить до списку світових лідерів по кількості продажу взуття ECCO. А враховуючи той факт, що бренд почав активно розвивати лінію аксессуарів, ми впевнені, що аудиторія наших клієнтів розширюватиметься і надалі".