24.12.2012

Кредит чи застава?

"Згідно з даними Нацкомфінпослуг власний капітал ломбардів за 2012 рік збільшився на 25,5%", - стверджує виконавчий директор Всеукраїнської асоціації ломбардів Юлія Рожкова

Як можете охарактеризувати динаміку зростання ринку ломбардів у 2012 році?
Розвиток ломбардного ринку за останні роки відбувається досить динамічно, і 2012 рік не став в цьому відношенні виключенням. Протягом 2012 року до Державного реєстру фінансових установ було внесено інформацію про 16 нових ломбардів. Жодного ломбарду з Державного реєстру фінансових установ виключено не було.

Юлія Рожкова

Юлія Рожкова - виконавчий директор Асоціації "Всеукраїнська асоціація ломбардів"

Якою є середня прибутковість ломбардів в Україні?

Прибутковість ломбарду залежить від багатьох факторів, таких як, наприклад, світові ціни на дорогоцінні метали (що впливає на оціночну вартість предмета закладу), конкуренція, тощо. Поряд з цим, згідно з даними Нацкомфінпослуг, власний капітал ломбардів за 2012 рік збільшився на 25,5 %, стан активів ломбардів - збільшився на 46,2 %.

В яких регіонах країни ніша ломбардів ще мало заповнена?

Що стосується "географічних пріоритетів" ломбардного бізнесу - можна зробити висновок, що таких немає. Ломбардні відділення відкриваються в тих місцях, де є попит на послуги ломбардів, будь то мегаполіс або невелике селище міського типу. Залишається стабільно високим попит на ломбардні послуги у містах – "мільйонниках" (Київ, Харків, Одеса, Донецьк). Отже і кількість ломбардів в цих містах достатньо велика.

Поділитися статтeю

Коментувати на форумі

0
Кредит чи застава?

Ще немає жодного коментаря до статті. Нехай Ваш буде першим.

Форум 291 теми, 1168 коментарів, 281 учасників

хочете більше?

нюслеттер Franchising.ua

If you see this, leave this form field blank