24.12.2012

Кредит чи застава?

"Згідно з даними Нацкомфінпослуг власний капітал ломбардів за 2012 рік збільшився на 25,5%", - стверджує виконавчий директор Всеукраїнської асоціації ломбардів Юлія Рожкова

Як можете охарактеризувати динаміку зростання ринку ломбардів у 2012 році?
Розвиток ломбардного ринку за останні роки відбувається досить динамічно, і 2012 рік не став в цьому відношенні виключенням. Протягом 2012 року до Державного реєстру фінансових установ було внесено інформацію про 16 нових ломбардів. Жодного ломбарду з Державного реєстру фінансових установ виключено не було.

Юлія Рожкова

Юлія Рожкова - виконавчий директор Асоціації "Всеукраїнська асоціація ломбардів"

Якою є середня прибутковість ломбардів в Україні?

Прибутковість ломбарду залежить від багатьох факторів, таких як, наприклад, світові ціни на дорогоцінні метали (що впливає на оціночну вартість предмета закладу), конкуренція, тощо. Поряд з цим, згідно з даними Нацкомфінпослуг, власний капітал ломбардів за 2012 рік збільшився на 25,5 %, стан активів ломбардів - збільшився на 46,2 %.

В яких регіонах країни ніша ломбардів ще мало заповнена?

Що стосується "географічних пріоритетів" ломбардного бізнесу - можна зробити висновок, що таких немає. Ломбардні відділення відкриваються в тих місцях, де є попит на послуги ломбардів, будь то мегаполіс або невелике селище міського типу. Залишається стабільно високим попит на ломбардні послуги у містах – "мільйонниках" (Київ, Харків, Одеса, Донецьк). Отже і кількість ломбардів в цих містах достатньо велика.

Поділитися статтeю

Коментувати на форумі

0

хочете більше?

нюслеттер Franchising.ua

If you see this, leave this form field blank