21.12.2012

KFC вже в Києві

Перший ресторан американської мережі відкрився 20 грудня в ТРЦ Ocean Plaza

Про українські плани KFC стало відомо ще в серпні цього року. Український франчайзі американської мережі взявся за пошук приміщень для майбутніх закладів. І, нарешті, вчора перший ресторан Kentucky Fried Chicken стартував у Києві. Заклад розмістився в ТРЦ Ocean Plaza та прийматиме відвідувачів цілодобово. Як стверджує генеральний директор ТОВ "Українська харчова компанія" Олександр Сафонкін, незважаючи на те, що ресторан тільки-но відкрився, кількість відвідувачів перевершила всі сподівання.

фаст-фуд Фото KFC

В основі меню KFC - два смаки: оригінальний “11 спецій і трав“ і гострий “Hot and Spicy“. Акцент в меню робиться на лінійках страв, до складу яких входить куряче м’ясо, приготоване за цими рецептами

Компанія вже встановила довгострокові плани на рахунок розвитку мережі KFC на українському ринку та розпланувала дії на найближчих 10 років. "Ми націлені на захоплення величезної частини ніші Quick Service Restaurants, - зазначив свого часу Олександр Сафонкін. - Як швидко будуть відкриватися ресторани, поки невідомо. Все залежить від власників нерухомості та домовленості з ними щодо оренди".

Головною родзинкою меню KFC є обсмажені курячі ніжки, грудки та крильця. Крім цього, в закладі можна скуштувати різноманітні сендвічі, салати, гарніри та десерти. Середній чек в в цьому ресторані становитиме 35 гривень.

KFC - це третя за популярністю в світі мережа ресторанів швидкого харчування. Бренд об'єднує більше 25 тис. закладів, поступаючись по їх кількості тільки Subway (35 тис.) і McDonald`s (34 тис. закладів). Крім мережі ресторанів KFC (Kentucky Fried Chicken) компанії Yum! Brands належать також торговельні марки Pizza Hut і Taco Bell.

Поділитися статтeю

Коментувати на форумі

0

хочете більше?

нюслеттер Franchising.ua

If you see this, leave this form field blank