18.12.2012

Mr CAP: пліч-о-пліч з дилерами

Наступний рік компанія проведе у тісній співпраці з вітчизняними імпортерами

Рік що минає, став для компанії Mr CAP періодом інтенсивної співпраці з українськими автодилерами. Франчайзер відмічає збільшення кількості компаній, які цінують хороший догляд за автомобілем та опікуються комфортом своїх клієнтів. "На вихідних наша компанія взяла участь у презентації нового автомобіля Ferrari F12berlinetta. Ця модель тільки-но з'явилася на українському ринку. Ми здійснили обробку автомобіля та приготували його до презентації, - розповідає Директор компанії Містер Кеп Україна Максим Чорноус. - Таким чином, перший покупець нової моделі отримає не лише красивий автомобіль, але й захищений. Нам приємно працювати з компаніями, які розуміють та цінують своїх клієнтів". В наступному році Mr CAP має намір поглибити співпрацю з вітчизняними автодилерами.

Mr Cap

Нова Ferrari F12berlinetta після обробки кузова автомобіля за технологіями Mr CAP

Разом з тим, компанія планує розпочати новий етап роботи у сфері обслуговування яхт. Протягом останніх 20-ти років ця ніша активно розвивається компанією у Швеції та інших європейських країнах. Mr CAP в Україні також має досвід роботи з яхтами. "Протягом року контактна база власників яхт та компаній, які працюють на яхтовому ринку, значно зросла. За 5 років роботи в Україні компанія Mr CAP вже реалізовувала проекти з обробки яхт, а тому можемо впевнено рухатися в даному напрямку, - стверджує Максим Чорноус. - Середовище експлуатації яхт - досить агресивне. Ми ж допомагатимемо їхнім власникам утримувати їх в хорошому стані".

На сьогодні під ТМ Mr CAP працює 4 автосалони у Києві, Львові та Одесі. Відкриття одеського салону відбулося зовсім недавно. "Партнер отримав всі необхідні для роботи салону матеріали. Також ми організували комплексне навчання персоналу, - розповідає Максим Чорноус. - Але на цьому наша підтримка не закінчується. Завтра ми відвідаємо новий салон, щоб проконтролювати роботу франчайзі, перевірити, чи вдається йому дотримуватися заданих стандартів. Для нас дуже важливо, з яким результатом працює наш партнер, адже це впливає на компанію в цілому".

Поділитися статтeю

Коментувати на форумі

0

хочете більше?

нюслеттер Franchising.ua

If you see this, leave this form field blank