18.12.2012

Mr CAP: пліч-о-пліч з дилерами

Наступний рік компанія проведе у тісній співпраці з вітчизняними імпортерами

Рік що минає, став для компанії Mr CAP періодом інтенсивної співпраці з українськими автодилерами. Франчайзер відмічає збільшення кількості компаній, які цінують хороший догляд за автомобілем та опікуються комфортом своїх клієнтів. "На вихідних наша компанія взяла участь у презентації нового автомобіля Ferrari F12berlinetta. Ця модель тільки-но з'явилася на українському ринку. Ми здійснили обробку автомобіля та приготували його до презентації, - розповідає Директор компанії Містер Кеп Україна Максим Чорноус. - Таким чином, перший покупець нової моделі отримає не лише красивий автомобіль, але й захищений. Нам приємно працювати з компаніями, які розуміють та цінують своїх клієнтів". В наступному році Mr CAP має намір поглибити співпрацю з вітчизняними автодилерами.

Mr Cap

Нова Ferrari F12berlinetta після обробки кузова автомобіля за технологіями Mr CAP

Разом з тим, компанія планує розпочати новий етап роботи у сфері обслуговування яхт. Протягом останніх 20-ти років ця ніша активно розвивається компанією у Швеції та інших європейських країнах. Mr CAP в Україні також має досвід роботи з яхтами. "Протягом року контактна база власників яхт та компаній, які працюють на яхтовому ринку, значно зросла. За 5 років роботи в Україні компанія Mr CAP вже реалізовувала проекти з обробки яхт, а тому можемо впевнено рухатися в даному напрямку, - стверджує Максим Чорноус. - Середовище експлуатації яхт - досить агресивне. Ми ж допомагатимемо їхнім власникам утримувати їх в хорошому стані".

На сьогодні під ТМ Mr CAP працює 4 автосалони у Києві, Львові та Одесі. Відкриття одеського салону відбулося зовсім недавно. "Партнер отримав всі необхідні для роботи салону матеріали. Також ми організували комплексне навчання персоналу, - розповідає Максим Чорноус. - Але на цьому наша підтримка не закінчується. Завтра ми відвідаємо новий салон, щоб проконтролювати роботу франчайзі, перевірити, чи вдається йому дотримуватися заданих стандартів. Для нас дуже важливо, з яким результатом працює наш партнер, адже це впливає на компанію в цілому".

Поділитися статтeю

Коментувати на форумі

0
Mr CAP: пліч-о-пліч з дилерами

Ще немає жодного коментаря до статті. Нехай Ваш буде першим.

Форум 291 теми, 1168 коментарів, 282 учасникі

хочете більше?

нюслеттер Franchising.ua

If you see this, leave this form field blank