14.12.2012

Majorica заохочує клієнтів

З метою підтримки власних та партнерських магазинів компанія запустила святкову акцію

В 2012 році компанії Majorica в Україні вдалося досягнути поставлених рік тому цілей. Як і планувалося, франчайзер відкрив 7 нових магазинів, 3 з яких з'явилися в новому для Majorica регіоні - у Дніпропетровську. Решта відкриттів припали на Київ та Донецьк. В наступному році компанія продовжить розвиток мережі. Франчайзер планує охопити мережею нові регіони (Одесу, Харків, Запоріжжя та інші) та продовжити розвиток вже існуючих.

Majorica

Новорічна програма лояльності розповсюджується на всі магазини мережі Majorica та дозволяє клієнтам, які купують прикраси на суму від 2500 грн, отримати подарунковий сертифікат на 500 грн.

Всіляко підтримуючи своїх партнерів, Majorica впровадила єдину новорічну програму лояльності для магазинів мережі. "Напередодні новорічних свят у магазинах Majorica проходить акція, згідно з якою ми пропонуємо суттєвий бонус до покупки - подарунковий сертифікат, - розповідає директор компанії Majorica в Україні Тетяна Мелешко. - Впевнені, що наші покупці оцінять можливість, яка поширюється і на нову колекцію прикрас Majorica. Зрозуміло, така акція сприятливо позначиться і на прибутках власних та франчайзингових магазинів Majorica. Новорічна акція дозволить нашим покупцям зробити приємно не тільки собі, але й піднести в подарунок сертифікат на прикраси Majorica своїм рідним та друзям".

Majorica - це міжнародний бренд, представлений у багатьох країнах світу. Розширюючи мережу в регіонах, де торговельна марка вже присутня, компанія продовжує виходити на нові ринки. "Для бренду Majorica в світі цей рік також виявився результативним, - розповідає Тетяна Мелешко. - Компанія модернізувала обладнання фабрики, що дозволило почати виробництво більш цікавих і складних, з точки зору виконання, прикрас. Також у цьому році компанія освоїла новий регіон - Тайланд. Були відкриті нові магазини в зонах duty free та укладені договори з кількома новими авіакомпаніями, які поширюють каталоги з прикрасами Majorica на бортах літаків".

Поділитися статтeю

Коментувати на форумі

0

хочете більше?

нюслеттер Franchising.ua

If you see this, leave this form field blank