13.12.2012

Східні плани Redan

До кінця року в Україні та Росії працюватиме 60 магазинів Top Secret

Наприкінці листопада в столичному ТРЦ Ocean Plaza відкрився тридцять восьмий магазин Top Secret в Україні. До кінця року компанія має намір розширити українську мережу до 40 торговельних точок, а в сусідній Росії збільшити їхню кількість до 20-ти. Таким чином, на території обох держав функціонуватиме 60 магазинів Top Secret.

Top Secret Фото Top Secret

Мережа торговельних точок ГК Redan налічує вже 500 магазинів, які працюють під брендами Top Secret, Top Secret&Friends, Troll та Textilmarket.

"Продажі Групи Redan на українському ринку постійно зростають. Україна є для нас другим за пріоритетністю, після польського, ринком збуту. Східні ринки забезпечують компанію стійким збільшенням продажів, що в майбутньому позитивно позначиться на фінансових результатах Redan", - стверджує віце-президент компанії Redan Богуш Крижинські.

На сьогодні мережа торговельних точок компанії Redan об'єднує 500 магазинів, які працюють під брендами Top Secret, Troll, і Textilmarket Drywash. Наприкінці минулого року Група Redan продавала свій одяг в 463 торговельних точках. Протягом останнього року компанія провела чистку своєї мережі шляхом закриття нерентабельних магазинів.

Офіційним представником торгової марки Top Secret в Україні є компанія "Бета-Реда Україна". Зараз під крилом вітчизняного представника Redan знаходиться 38 магазинів, 28 з яких працюють на умовах франчайзингу. Крім України та Польщі магазини польської компанії функціонують на ринках Чехії, Словаччини та Росії.

Поділитися статтeю

Коментувати на форумі

0

хочете більше?

нюслеттер Franchising.ua

If you see this, leave this form field blank