Четвер
13.12.2012
До кінця року в Україні та Росії працюватиме 60 магазинів Top Secret
 

Наприкінці листопада в столичному ТРЦ Ocean Plaza відкрився тридцять восьмий магазин Top Secret в Україні. До кінця року компанія має намір розширити українську мережу до 40 торговельних точок, а в сусідній Росії збільшити їхню кількість до 20-ти. Таким чином, на території обох держав функціонуватиме 60 магазинів Top Secret.

"Продажі Групи Redan на українському ринку постійно зростають. Україна є для нас другим за пріоритетністю, після польського, ринком збуту. Східні ринки забезпечують компанію стійким збільшенням продажів, що в майбутньому позитивно позначиться на фінансових результатах Redan", - стверджує віце-президент компанії Redan Богуш Крижинські.

На сьогодні мережа торговельних точок компанії Redan об'єднує 500 магазинів, які працюють під брендами Top Secret, Troll, і Textilmarket Drywash. Наприкінці минулого року Група Redan продавала свій одяг в 463 торговельних точках. Протягом останнього року компанія провела чистку своєї мережі шляхом закриття нерентабельних магазинів.

Офіційним представником торгової марки Top Secret в Україні є компанія "Бета-Реда Україна". Зараз під крилом вітчизняного представника Redan знаходиться 38 магазинів, 28 з яких працюють на умовах франчайзингу. Крім України та Польщі магазини польської компанії функціонують на ринках Чехії, Словаччини та Росії.


найчайтіше читане

ТНК важко із франчайзингом /09.03.2010

Через недосконалість законодавства компанія віддає зараз перевагу розвитку власної мережі

Відкриття турагенції. Бізнес-план /23.11.2011

Зібрати речі і виїхати подалі від повсякденних проблем - мрія практично кожної людини. Багато хто прагне хоча б раз на рік її здійснити. Охочих заробити на цій людській пристрасті також знаходиться чимало. Ви опинилися серед них? Прекрасно! Для того, щоб ваш бізнес був прибутковим, важливо чітко для себе з’ясувати деякі нюанси цієї сфери.

Франшиза - що це? /11.11.2009

Омонімія терміну франшиза зі сфери страхування та зі сфери підприємницької дільності іноді вносить деякі непорозуміння

Види франчайзингу /19.11.2009

Франчайзингові системи можна структурувати по багатьом критеріям. Представляємо найпоширенішу класифікацію

Бізнес на селі: норкова ферма /13.03.2012

Наскільки прибутковим є виробництво хутра в Україні?