Четвер
13.12.2012
До кінця року в Україні та Росії працюватиме 60 магазинів Top Secret
 

Наприкінці листопада в столичному ТРЦ Ocean Plaza відкрився тридцять восьмий магазин Top Secret в Україні. До кінця року компанія має намір розширити українську мережу до 40 торговельних точок, а в сусідній Росії збільшити їхню кількість до 20-ти. Таким чином, на території обох держав функціонуватиме 60 магазинів Top Secret.

"Продажі Групи Redan на українському ринку постійно зростають. Україна є для нас другим за пріоритетністю, після польського, ринком збуту. Східні ринки забезпечують компанію стійким збільшенням продажів, що в майбутньому позитивно позначиться на фінансових результатах Redan", - стверджує віце-президент компанії Redan Богуш Крижинські.

На сьогодні мережа торговельних точок компанії Redan об'єднує 500 магазинів, які працюють під брендами Top Secret, Troll, і Textilmarket Drywash. Наприкінці минулого року Група Redan продавала свій одяг в 463 торговельних точках. Протягом останнього року компанія провела чистку своєї мережі шляхом закриття нерентабельних магазинів.

Офіційним представником торгової марки Top Secret в Україні є компанія "Бета-Реда Україна". Зараз під крилом вітчизняного представника Redan знаходиться 38 магазинів, 28 з яких працюють на умовах франчайзингу. Крім України та Польщі магазини польської компанії функціонують на ринках Чехії, Словаччини та Росії.