10.12.2012

Esprit та Maratex поділять витрати навпіл

Компанія вирішила змінити умови співпраці з російським франчайзі

Російським франчайзі мережі магазинів одягу під ТМ Esprit є компанія Maratex. Крім цієї торговельної марки компанія розвиває на території Росії та України такі бренди, як Bodique, Orsay, River Island, OVS и Tally Weijl. Як стало відомо, Esprit вирішила змінити умови співпраці з Maratex. Відтепер витрати на відкриття нових магазинів ділитимуться між партнерами порівну. Метою вжитих заходів є підвищення конкурентоспроможності магазинів Esprit на ринку РФ та України.

esprit

Майбутні магазини Esprit матимуть площу в межах 300—500 кв.м.

Протягом наступних семи років компанія має намір щороку відкривати не менше 15 магазинів в Росії та від 1 до 3 в Україні. Інвестиції, необхідні для відкриття магазину одягу Esprit, становлять 1,2 тис. євро на 1 м2. Майбутні магазини матимуть площу в межах 300—500 м2. Разом з тим компанія має намір до 2015 року інвестувати 280 млн євро в редизайн магазинів у всьому світі.

Останнім часом фінансові показники Esprit залишали бажати кращого. Починаючи з 2008 року прибутки компанії постійно зменшувалися. Щоб нормалізувати ситуацію, компанія затвердила чотирьохрічний "план трансформації". Варто зазначити, що український та російський ринки приносять Esprit невеликі прибутки. Для прикладу, у 2012 році оборот компанії в обох країнах склав 30 млн євро, тоді як в Німеччині ця цифра дорівнює 1,2 млрд євро.

Поділитися статтeю

Коментувати на форумі

0
Esprit та Maratex поділять витрати навпіл

Ще немає жодного коментаря до статті. Нехай Ваш буде першим.

Форум 293 теми, 1172 коментарі, 285 учасників

хочете більше?

нюслеттер Franchising.ua

If you see this, leave this form field blank