Esprit та Maratex поділять витрати навпіл

Понеділок
10.12.2012
Компанія вирішила змінити умови співпраці з російським франчайзі
 

Російським франчайзі мережі магазинів одягу під ТМ Esprit є компанія Maratex. Крім цієї торговельної марки компанія розвиває на території Росії та України такі бренди, як Bodique, Orsay, River Island, OVS и Tally Weijl. Як стало відомо, Esprit вирішила змінити умови співпраці з Maratex. Відтепер витрати на відкриття нових магазинів ділитимуться між партнерами порівну. Метою вжитих заходів є підвищення конкурентоспроможності магазинів Esprit на ринку РФ та України.

Протягом наступних семи років компанія має намір щороку відкривати не менше 15 магазинів в Росії та від 1 до 3 в Україні. Інвестиції, необхідні для відкриття магазину одягу Esprit, становлять 1,2 тис. євро на 1 м2. Майбутні магазини матимуть площу в межах 300—500 м2. Разом з тим компанія має намір до 2015 року інвестувати 280 млн євро в редизайн магазинів у всьому світі.

Останнім часом фінансові показники Esprit залишали бажати кращого. Починаючи з 2008 року прибутки компанії постійно зменшувалися. Щоб нормалізувати ситуацію, компанія затвердила чотирьохрічний "план трансформації". Варто зазначити, що український та російський ринки приносять Esprit невеликі прибутки. Для прикладу, у 2012 році оборот компанії в обох країнах склав 30 млн євро, тоді як в Німеччині ця цифра дорівнює 1,2 млрд євро.


найчайтіше читане

ТНК важко із франчайзингом /09.03.2010

Через недосконалість законодавства компанія віддає зараз перевагу розвитку власної мережі

Як відкрити АЗС. Бізнес-план /28.11.2011

Джоббінг чи власна автомобільна заправка?

Основи спілкування продавця з клієнтом /22.02.2010

Сучасний продавець має ламати шаблони і постійно дивувати покупця. Тільки тоді він зможе підвищити ефективність своєї діяльності і зав’язувати цікаві контакти

Відкриття турагенції. Бізнес-план /23.11.2011

Зібрати речі і виїхати подалі від повсякденних проблем - мрія практично кожної людини. Багато хто прагне хоча б раз на рік її здійснити. Охочих заробити на цій людській пристрасті також знаходиться чимало. Ви опинилися серед них? Прекрасно! Для того, щоб ваш бізнес був прибутковим, важливо чітко для себе з’ясувати деякі нюанси цієї сфери.

Як відкрити кролячу ферму. Бізнес-план. /25.07.2014

Від хобі до бізнесу, або плоди кролівництва