Четвер
06.12.2012
На ринок Грузії компанія вийшла завдяки франчайзинговій схемі. Що буде в Україні?
 

До кінця року мережа магазинів "Фуршет" поповниться франчайзинговим супермаркетом у Грузії. "Перший супермаркет "Фуршет" в Грузії буде відкритий вже в листопаді-грудні цього року в м. Тбілісі. Торгова площа магазина становитиме 1200 м2, - розповідає Голова правління ПрАТ ​"Фуршет" Євген Кулініч. - Ми готувалися до таких проектів довгий час, і сьогодні відкриті до нових пропозицій по франчайзингу як в Україні, так і в інших країнах СНД".

Поки що компанія не розголошує планів щодо розвитку франчайзингової мережі в Україні, однак має намір зберегти за собою певні права щодо франчайзингових магазинів. "Слід звернути увагу, що "Фуршет" продає франшизи з правом викупу з боку "Фуршету" операційного бізнесу, відкритого за нашою франшизою, що обумовлено в договорах за певною формулою, коли у нас з'явиться власне фінансування, або ми зможемо залучити інвестора. Можливо, це буде через два-три роки, можливо і через п'ять років", - зазначає Євген Кулініч.

На сьогодні мережа супермаркетів "Фуршет" об'єднує 115 торговельних точок в Україні та 9 на території Молдови. В середньому розмір торговельної площі магазину становить від 800 до 9 тис. м2. Близько 80% асортименту "Фуршету" припадає на товари вітчизняного виробництва.

ПрАТ "Фуршет" - перший вітчизняний оператор супермаркетів, який вирішив розвиватися за франчайзинговою схемою. Крім нього активним франчайзером на ринку продовольчого ритейлу України є міжнародна мережа супермаркетів SPAR. На сьогодні під брендом функціонує 36 франчайзингових точок на території країни.


найчайтіше читане

Відкриття турагенції. Бізнес-план /23.11.2011

Зібрати речі і виїхати подалі від повсякденних проблем - мрія практично кожної людини. Багато хто прагне хоча б раз на рік її здійснити. Охочих заробити на цій людській пристрасті також знаходиться чимало. Ви опинилися серед них? Прекрасно! Для того, щоб ваш бізнес був прибутковим, важливо чітко для себе з’ясувати деякі нюанси цієї сфери.

Як відкрити кролячу ферму. Бізнес-план. /25.07.2014

Від хобі до бізнесу, або плоди кролівництва

Як відкрити АЗС. Бізнес-план /28.11.2011

Джоббінг чи власна автомобільна заправка?

Основи спілкування продавця з клієнтом /22.02.2010

Сучасний продавець має ламати шаблони і постійно дивувати покупця. Тільки тоді він зможе підвищити ефективність своєї діяльності і зав’язувати цікаві контакти

Як відкрити клінінгову компанію? Бізнес-план /18.05.2013

Хоча в середньому рентабельність клінінгового бізнесу становить 10%, це не відлякує підприємців. Адже попит на послуги щорічно збільшується