06.12.2012

Франчайзинговий "Фуршет"

На ринок Грузії компанія вийшла завдяки франчайзинговій схемі. Що буде в Україні?

До кінця року мережа магазинів "Фуршет" поповниться франчайзинговим супермаркетом у Грузії. "Перший супермаркет "Фуршет" в Грузії буде відкритий вже в листопаді-грудні цього року в м. Тбілісі. Торгова площа магазина становитиме 1200 м2, - розповідає Голова правління ПрАТ ​"Фуршет" Євген Кулініч. - Ми готувалися до таких проектів довгий час, і сьогодні відкриті до нових пропозицій по франчайзингу як в Україні, так і в інших країнах СНД".

Фуршет

На сьогодні мережа супермаркетів "Фуршет" об’єднує 115 торговельних точок в Україні та 9 на території Молдови.

Поки що компанія не розголошує планів щодо розвитку франчайзингової мережі в Україні, однак має намір зберегти за собою певні права щодо франчайзингових магазинів. "Слід звернути увагу, що "Фуршет" продає франшизи з правом викупу з боку "Фуршету" операційного бізнесу, відкритого за нашою франшизою, що обумовлено в договорах за певною формулою, коли у нас з'явиться власне фінансування, або ми зможемо залучити інвестора. Можливо, це буде через два-три роки, можливо і через п'ять років", - зазначає Євген Кулініч.

На сьогодні мережа супермаркетів "Фуршет" об'єднує 115 торговельних точок в Україні та 9 на території Молдови. В середньому розмір торговельної площі магазину становить від 800 до 9 тис. м2. Близько 80% асортименту "Фуршету" припадає на товари вітчизняного виробництва.

ПрАТ "Фуршет" - перший вітчизняний оператор супермаркетів, який вирішив розвиватися за франчайзинговою схемою. Крім нього активним франчайзером на ринку продовольчого ритейлу України є міжнародна мережа супермаркетів SPAR. На сьогодні під брендом функціонує 36 франчайзингових точок на території країни.

Поділитися статтeю

Коментувати на форумі

0
Франчайзинговий Фуршет

Ще немає жодного коментаря до статті. Нехай Ваш буде першим.

Форум 291 теми, 1168 коментарів, 281 учасників

хочете більше?

нюслеттер Franchising.ua

If you see this, leave this form field blank