Четвер
06.12.2012
На ринок Грузії компанія вийшла завдяки франчайзинговій схемі. Що буде в Україні?
 

До кінця року мережа магазинів "Фуршет" поповниться франчайзинговим супермаркетом у Грузії. "Перший супермаркет "Фуршет" в Грузії буде відкритий вже в листопаді-грудні цього року в м. Тбілісі. Торгова площа магазина становитиме 1200 м2, - розповідає Голова правління ПрАТ ​"Фуршет" Євген Кулініч. - Ми готувалися до таких проектів довгий час, і сьогодні відкриті до нових пропозицій по франчайзингу як в Україні, так і в інших країнах СНД".

Поки що компанія не розголошує планів щодо розвитку франчайзингової мережі в Україні, однак має намір зберегти за собою певні права щодо франчайзингових магазинів. "Слід звернути увагу, що "Фуршет" продає франшизи з правом викупу з боку "Фуршету" операційного бізнесу, відкритого за нашою франшизою, що обумовлено в договорах за певною формулою, коли у нас з'явиться власне фінансування, або ми зможемо залучити інвестора. Можливо, це буде через два-три роки, можливо і через п'ять років", - зазначає Євген Кулініч.

На сьогодні мережа супермаркетів "Фуршет" об'єднує 115 торговельних точок в Україні та 9 на території Молдови. В середньому розмір торговельної площі магазину становить від 800 до 9 тис. м2. Близько 80% асортименту "Фуршету" припадає на товари вітчизняного виробництва.

ПрАТ "Фуршет" - перший вітчизняний оператор супермаркетів, який вирішив розвиватися за франчайзинговою схемою. Крім нього активним франчайзером на ринку продовольчого ритейлу України є міжнародна мережа супермаркетів SPAR. На сьогодні під брендом функціонує 36 франчайзингових точок на території країни.