03.12.2012

BurgerCLUB відтепер в Казахстані

Франчайзі компанії вже готує запуск перших двох точок у країні

Вітчизняна мережа закладів швидкого харчування під ТМ BurgerCLUB стрімко набирає розвитку поза межами України. Так, на території Російської Федерації функціонує вже 15 ресторанів, 12 з яких працюють на умовах франчайзингу. Ще 2-3 заклади компанія відкриє до кінця року. Крім цього, BurgerCLUB знайшла першого партнера в Казахстані.

BurgerCLUB

BurgerCLUB в Росії

"Зараз наш франчайзі готує відкриття двох перших закладів, - розповідає менеджер з розвитку мережі BurgerCLUB Оксана Дендеря. - Партнер випробує одразу два формати: відкриє стаціонарний ресторан, а також - точку на фуд-корті в ТЦ". Після Нового року BurgerCLUB запустить свій сайт в Казахстані.

Однак, не забуває франчайзер і про розвиток української мережі. На сьогодні під ТМ BurgerCLUB функціонує 31 заклад на території України. Компанія активно готується до виставки "Франчайзинг 2013" та сподівається на залучення нових партнерів.

Для того, щоб відкрити точку під ТМ BurgerCLUB в Україні, необхідно володіти інвестиціями в розмірі від 440 тис. грн до 520 тис. грн Традиційний формат бізнесу можна доповнити міні-кав'ярнею CoffeeCLUB.

Поділитися статтeю

Коментувати на форумі

0

хочете більше?

нюслеттер Franchising.ua

If you see this, leave this form field blank