Вівторок
27.11.2012
Бренд екстравагантного та яскравого одягу взявся за пошук партнерів-франчайзі на вітчизняному ринку
 

Історія європейського бренду Cipo&Baxx розпочалася в 1996 році. На сьогодні магазини мережі яскравого одягу представлені у всіх країнах Європи, а також - у США та в Австралії. У Центральній та Східній Європі торговельна марка розвиває виключно партнерську мережу. Так, на території сусідньої Польщі, працює вже 42 франчайзингові точки. Наступна ціль Cipo&Baxx - Україна.

"Наш одяг носять люди, які не бояться яскравих кольорів та незвичайних фасонів, які хочуть виділитися з натовпу, - стверджує координатор Центрально-Східного регіону компанії Cipo&Baxx Ердал Целік. - Що ж стосується партнерів, то вони отримують від нас комплексну маркетингову та рекламну підтримку. Крім цього, Cipo&Baxx постійно співпрацює з відомими стилістами, а наш одяг носять актори та ведучі популярних телевізійних шоу".

Для відкриття магазину під ТМ Cipo&Baxx в Україні необхідне приміщення загальною площею від 50 м2. Обсяг інвестицій залежить від розміру приміщення та визначається індивідуально. Ліцензійні збори та комісія з обороту не стягується.


найчайтіше читане

Відкриття турагенції. Бізнес-план /23.11.2011

Зібрати речі і виїхати подалі від повсякденних проблем - мрія практично кожної людини. Багато хто прагне хоча б раз на рік її здійснити. Охочих заробити на цій людській пристрасті також знаходиться чимало. Ви опинилися серед них? Прекрасно! Для того, щоб ваш бізнес був прибутковим, важливо чітко для себе з’ясувати деякі нюанси цієї сфери.

Як відкрити кролячу ферму. Бізнес-план. /25.07.2014

Від хобі до бізнесу, або плоди кролівництва

Як відкрити АЗС. Бізнес-план /28.11.2011

Джоббінг чи власна автомобільна заправка?

Основи спілкування продавця з клієнтом /22.02.2010

Сучасний продавець має ламати шаблони і постійно дивувати покупця. Тільки тоді він зможе підвищити ефективність своєї діяльності і зав’язувати цікаві контакти

Як відкрити клінінгову компанію? Бізнес-план /18.05.2013

Хоча в середньому рентабельність клінінгового бізнесу становить 10%, це не відлякує підприємців. Адже попит на послуги щорічно збільшується