27.11.2012

Cipo&Baxx хоче в Україну

Бренд екстравагантного та яскравого одягу взявся за пошук партнерів-франчайзі на вітчизняному ринку

Історія європейського бренду Cipo&Baxx розпочалася в 1996 році. На сьогодні магазини мережі яскравого одягу представлені у всіх країнах Європи, а також - у США та в Австралії. У Центральній та Східній Європі торговельна марка розвиває виключно партнерську мережу. Так, на території сусідньої Польщі, працює вже 42 франчайзингові точки. Наступна ціль Cipo&Baxx - Україна.

Cipo&Baxx

В магазинах ТМ Cipo&Baxx можна знайти екстравагантні сорочки, джинси, куртки, взуття та аксесуари.

"Наш одяг носять люди, які не бояться яскравих кольорів та незвичайних фасонів, які хочуть виділитися з натовпу, - стверджує координатор Центрально-Східного регіону компанії Cipo&Baxx Ердал Целік. - Що ж стосується партнерів, то вони отримують від нас комплексну маркетингову та рекламну підтримку. Крім цього, Cipo&Baxx постійно співпрацює з відомими стилістами, а наш одяг носять актори та ведучі популярних телевізійних шоу".

Для відкриття магазину під ТМ Cipo&Baxx в Україні необхідне приміщення загальною площею від 50 м2. Обсяг інвестицій залежить від розміру приміщення та визначається індивідуально. Ліцензійні збори та комісія з обороту не стягується.

Поділитися статтeю

Коментувати на форумі

0
Cipo&Baxx хоче в Україну

Ще немає жодного коментаря до статті. Нехай Ваш буде першим.

Форум 291 теми, 1168 коментарів, 281 учасників

хочете більше?

нюслеттер Franchising.ua

If you see this, leave this form field blank