24.11.2012

Starbucks купив чаю на $620 млн

Саме стільки кавовий гігант інвестував у купівлю чайної компанії Teavana

Компанія, якій належить всесвітньо відома мережа кав'ярень Starbucks, викупила чайну компанію Teavana. Кошти, інвестовані у придбання, склали $620 млн, що на 54% вище реальної вартості компанії Teavana. Зараз під цією торговельною маркою працює близько 300 точок з продажу чаю в США, Канаді та Мексиці. В планах Starbucks - переформувати ці точки у чайні бари.

Starbucks, Evolution Fresh

На сьогодні мережа Starbucks охоплює більше 17,6 тис. кав’ярень в 60 країнах світу. З них близько 8,5 тис. належать партнерам.

Teavana - не перша чайна компанія Starbucks. Продаж чаю кавовий гігант розпочав ще в 1999 році, викупивши компанію Tazo. Крім цього, в 2011 році Starbucks придбала виробника соків Evolution Fresh, а влітку 2012 - оператора пекарень Bay Bread.

На сьогодні мережа Starbucks охоплює більше 17,6 тис. кав'ярень в 60 країнах світу. З них близько 8,5 тис. належать партнерам. В Україні Starbucks чекають ще з 2009 року, коли газета "Комерсант Україна" пообіцяла цінителям торгової марки відкриття кав'ярень на території України. Нова хвиля надій наступила в кінці 2011, коли в соціальній мережі Facebook з'явилася сторінка Starbucks Ukraine, а на сайтах з пошуку роботи були опубліковані вакансії керуючих Starbucks в Дніпропетровську, Києві та Львові. Сама компанія цю інформацію спростувала.

Поділитися статтeю

Коментувати на форумі

0

хочете більше?

нюслеттер Franchising.ua

If you see this, leave this form field blank