24.11.2012

Starbucks купив чаю на $620 млн

Саме стільки кавовий гігант інвестував у купівлю чайної компанії Teavana

Компанія, якій належить всесвітньо відома мережа кав'ярень Starbucks, викупила чайну компанію Teavana. Кошти, інвестовані у придбання, склали $620 млн, що на 54% вище реальної вартості компанії Teavana. Зараз під цією торговельною маркою працює близько 300 точок з продажу чаю в США, Канаді та Мексиці. В планах Starbucks - переформувати ці точки у чайні бари.

Starbucks, Evolution Fresh

На сьогодні мережа Starbucks охоплює більше 17,6 тис. кав’ярень в 60 країнах світу. З них близько 8,5 тис. належать партнерам.

Teavana - не перша чайна компанія Starbucks. Продаж чаю кавовий гігант розпочав ще в 1999 році, викупивши компанію Tazo. Крім цього, в 2011 році Starbucks придбала виробника соків Evolution Fresh, а влітку 2012 - оператора пекарень Bay Bread.

На сьогодні мережа Starbucks охоплює більше 17,6 тис. кав'ярень в 60 країнах світу. З них близько 8,5 тис. належать партнерам. В Україні Starbucks чекають ще з 2009 року, коли газета "Комерсант Україна" пообіцяла цінителям торгової марки відкриття кав'ярень на території України. Нова хвиля надій наступила в кінці 2011, коли в соціальній мережі Facebook з'явилася сторінка Starbucks Ukraine, а на сайтах з пошуку роботи були опубліковані вакансії керуючих Starbucks в Дніпропетровську, Києві та Львові. Сама компанія цю інформацію спростувала.

Поділитися статтeю

Коментувати на форумі

0
Starbucks купив чаю на $620 млн

Ще немає жодного коментаря до статті. Нехай Ваш буде першим.

Форум 291 теми, 1168 коментарів, 281 учасників

хочете більше?

нюслеттер Franchising.ua

If you see this, leave this form field blank