20.11.2012

Інфокард підкорить світ?

В планах вітчизняного франчайзера готельної реклами - розвиток мережі в Україні, країнах Європи та решти світу

Компанія "Інфокард" була створена 1 грудня 2009 року та незабаром святкуватиме 3 роки успішної діяльності на ринку готельної реклами. Власник компанії має 10-річний досвід роботи у галузі реклами та зв’язків з громадськістю. Своїм франчайзі "Інфокард" запропонувала захищений патентом на винахід рекламний носій: презентабельний дерев’яний бокс, що містить зручні розкладні двомовні інформаційні картки формату візитівки.

Інфокард

Для того, щоб розпочати бізнес під ТМ "Інфокард", необхідно володіти мінімальними інвестиціями в розмірі від 7 до $ 10 тис. доларів

"Інфокард" є зареєстрованою торговою маркою. Патентом на винахід захищено конструкцію – бокс. Саме він і є родзинкою проекту, а усе разом - завершеним коплексом, достойним, стильним, незвичайним у виконанні. Вироблений з натурального дерева, бокс є прикрасою найвишуканішого інтер’єру, а картки - єдиним на сьогоднішній день двомовним рекламним носієм в Україні. Такого проекту ви не знайдете в жодному місті світу. Тому співпраця з "Інфокард" обіцяє високі прибутки в сфері, де немає конкурентів", - стверджує менеджер проектів компанії "Інфокард" Влада Мінаєва.

Майбутній франчайзі, якщо відповідатиме всім вимогам співпраці з "Інфокард", зможе отримати як екслюзивне право на провадження діяльності в одному місті, так і ексклюзивне право на розвиток певної території (за умови наявності позитивних показників росту бізнесу).

"Ми тільки-но оголосили про можливість відкриття франчайзингової мережі, але вже сьогодні бачимо інтерес від бізнесменів з Донецька, Львова, Мінська, Лондону, - розповідає Влада Міняєва. - Найбільш пріоритетними для франчайзингових відкриттів в Україні вважаємо туристично привабливі міста: Одесу, Львів, Ялту (як осередок всього Кримського півострову). Що ж стосується Європи та решти світу, то це, безумовно, столиці. В ідеалі "Інфокард" хоче охопити мережею весь світ, але починати будемо з Європи".

Для того, щоб розпочати бізнес під ТМ "Інфокард", необхідно володіти мінімальними інвестиціями в розмірі від $ 7 тис. до $ 10 тис. Паушальний внесок становить $ 2 тис. Передбачуваний термін окупності - 18 місяців.

Поділитися статтeю

Коментувати на форумі

0
Інфокард підкорить світ?

Ще немає жодного коментаря до статті. Нехай Ваш буде першим.

Форум 291 теми, 1168 коментарів, 281 учасників

хочете більше?

нюслеттер Franchising.ua

If you see this, leave this form field blank