Субота
17.11.2012
Незабаром виробник предметів розкоші відкриє два магазини одягу в Санкт-Петербурзі
 

Всесвітньо відомий бренд Chanel виводить на російський ринок власні магазини одягу та аксесуарів. Відкриття першого бутіка відбудеться в галереї Esfera, що на Невському проспекті у Санкт-Петербурзі. На першому поверсі галереї вже з'явилася вивіска, що сповіщає про відкриття, однак точна його дата поки що не відома.

В Росію ТМ Chanel вийшла ще в 1999 році. Спочатку ексклюзивним дистриб'ютором Chanel в Росії була компанія Mercury. В 2006 році Chanel перебрала управління в свої руки. Зараз під цією торговельною маркою працює по одному ювелірному магазину в Москві та Єкатеринбурзі, а також - взуттєвий корнер у столичному ЦУМі. Фінансовий оборот магазинів Chanel в Росії становить близько $15,1 млн в рік.


найчайтіше читане

ТНК важко із франчайзингом /09.03.2010

Через недосконалість законодавства компанія віддає зараз перевагу розвитку власної мережі

Як відкрити АЗС. Бізнес-план /28.11.2011

Джоббінг чи власна автомобільна заправка?

Як відкрити кролячу ферму. Бізнес-план. /25.07.2014

Від хобі до бізнесу, або плоди кролівництва

Відкриття турагенції. Бізнес-план /23.11.2011

Зібрати речі і виїхати подалі від повсякденних проблем - мрія практично кожної людини. Багато хто прагне хоча б раз на рік її здійснити. Охочих заробити на цій людській пристрасті також знаходиться чимало. Ви опинилися серед них? Прекрасно! Для того, щоб ваш бізнес був прибутковим, важливо чітко для себе з’ясувати деякі нюанси цієї сфери.

Як відкрити клінінгову компанію? Бізнес-план /18.05.2013

Хоча в середньому рентабельність клінінгового бізнесу становить 10%, це не відлякує підприємців. Адже попит на послуги щорічно збільшується