16.11.2012

Redan: ставка на франчайзинг

В 2012 році компанія закрила 8 власних магазинів та відкрила 47 франчайзингових

Польська компанія Redan Capital Group, якій належать мережі магазинів одягу Top Secret, Top Secret & Friends, Troll та Textillmarket, взялася за скорочення власної мережі. Протягом року франчайзер закрив вісім власних магазинів та запланував закриття ще шістьох до кінця 2012. Водночас компанія значно розширила партнерську мережу. Під торговельними марками, які належать Redan, запрацювало 47 франчайзингових магазинів та корнерів в ТЦ. Тепер під брендами Top Secret, Top Secret & Friends, Troll та Textillmarket функціонує 111 франчайзингових та 59 власних точок у Польщі, а також - 51 магазин (41 з яких є франчайзинговим) за кордоном. На початку 2013 за межами Польщі відкриється ще 19 партнерських точок. Крім того, компанія планує розвивати електронну комерцію.

Top Secret

Під брендами Top Secret, Top Secret & Friends, Troll та Textillmarket функціонує 111 франчайзингових та 59 власних точок у Польщі, а також - 51 магазин (41 з яких є франчайзинговим) за кордоном. На початку 2013 за межами Польщі відкриється ще 19 партнерських точок.

"Ми робимо ставку на дуже динамічний розвиток електронної торгівлі, яка, згідно з нашими планами, протягом найближчих трьох років зросте в п'ять разів і досягне 100 млн злотих. До кінця року розпочнуться продажі з нової міжнародної онлайн-платформи в інтернеті", - розповідає віце-президент компанії Redan Богуш Крижинські.

Офіційним представником торгової марки Top Secret в Україні є компанія "Бета-Реда Україна". Зараз під крилом вітчизняного представника Redan знаходиться 38 магазинів, 28 з яких працюють на умовах франчайзингу. Крім України та Польщі магазини польської компанії функціонують на ринках Чехії, Словаччини та Росії.

Поділитися статтeю

Коментувати на форумі

0

хочете більше?

нюслеттер Franchising.ua

If you see this, leave this form field blank