П'ятниця
16.11.2012
В 2012 році компанія закрила 8 власних магазинів та відкрила 47 франчайзингових
 

Польська компанія Redan Capital Group, якій належать мережі магазинів одягу Top Secret, Top Secret & Friends, Troll та Textillmarket, взялася за скорочення власної мережі. Протягом року франчайзер закрив вісім власних магазинів та запланував закриття ще шістьох до кінця 2012. Водночас компанія значно розширила партнерську мережу. Під торговельними марками, які належать Redan, запрацювало 47 франчайзингових магазинів та корнерів в ТЦ. Тепер під брендами Top Secret, Top Secret & Friends, Troll та Textillmarket функціонує 111 франчайзингових та 59 власних точок у Польщі, а також - 51 магазин (41 з яких є франчайзинговим) за кордоном. На початку 2013 за межами Польщі відкриється ще 19 партнерських точок. Крім того, компанія планує розвивати електронну комерцію.

"Ми робимо ставку на дуже динамічний розвиток електронної торгівлі, яка, згідно з нашими планами, протягом найближчих трьох років зросте в п'ять разів і досягне 100 млн злотих. До кінця року розпочнуться продажі з нової міжнародної онлайн-платформи в інтернеті", - розповідає віце-президент компанії Redan Богуш Крижинські.

Офіційним представником торгової марки Top Secret в Україні є компанія "Бета-Реда Україна". Зараз під крилом вітчизняного представника Redan знаходиться 38 магазинів, 28 з яких працюють на умовах франчайзингу. Крім України та Польщі магазини польської компанії функціонують на ринках Чехії, Словаччини та Росії.


найчайтіше читане

Відкриття СТО. Бізнес-план /16.11.2011

Як заробити на станції техобслуговування автомобіля

Епіцентр ресторанного франчайзингу /06.12.2017

Ресторанний форум FRANCHITHINK відбувся 30 листопада 2017 року в Києві

Види франчайзингу /19.11.2009

Франчайзингові системи можна структурувати по багатьом критеріям. Представляємо найпоширенішу класифікацію

Відкриття турагенції. Бізнес-план /23.11.2011

Зібрати речі і виїхати подалі від повсякденних проблем - мрія практично кожної людини. Багато хто прагне хоча б раз на рік її здійснити. Охочих заробити на цій людській пристрасті також знаходиться чимало. Ви опинилися серед них? Прекрасно! Для того, щоб ваш бізнес був прибутковим, важливо чітко для себе з’ясувати деякі нюанси цієї сфери.

Якою має бути візитка /27.01.2010

Візитна картка створює враження про компанію. Ось чому надзвичайно важливо, як саме вона виглядає та що на ній написано