13.11.2012

Respect вийшла на "Екватор"

Новий франчайзинговий салон компанії відкрився в найбільшому ТРЦ Рівного

Компанія "Респект-Україна", один з найбільш активних "взуттєвих" франчайзерів України, відкрила ще один партнерський магазин у місті Рівному. "Новий салон розташувався в ТРЦ "Екватор". Крім торговельної марки Respect на його території присутньо понад 70 відомих брендів, серед яких: Comfy, BROCARD, O'stin, Zarina, Carlo Pazolini, Adidas, PUMA та інші, - розповідає менеджер з розвитку франчайзингових клієнтів компанії "Респект-Україна" Максим Невечеря. - За розмірами цей торговельно-розважальний центр можна порівняти із столичним "Караваном". Боулінг, ковзанка та різноманітні виставки органічно доповнюють брендові бутіки".

Respect Фото "Респект-Україна"

В магазинах "Respect" представлені відомі торговельні марки: Respect, Corso Como, Mascotte, LiAnne, Marc, Rohde, Daniel Hechter, Lisette, Hardwood та інші.

Зараз під ТМ Respect в Україні працює більше 30 власних та 11 франчайзингових салонів взуття. Компанія активно веде переговори з потенційними франчайзі. "Перспективними для нових відкриттів й надалі бачимо обласні центри та великі міста, - зазначає Максим Невечеря. - Проте маємо позитивні приклади роботи і в невеликих містах, де наша торговельна марка теж зуміла зайняти достойну нішу".

Компанія "Респект-Україна" є представником Російської взуттєвої компанії "Респект" в Українi. Мережа салонів взуття присутня на українському ринку з 2004 року. Різні формати салонів взуття припускають наявність площі в розмірі від 80 до 250 м2. Салон взуття "Respect" повинен розташовуватися в торговельному центрі або на одній з центральних вулиць міста.

Поділитися статтeю

Коментувати на форумі

0

хочете більше?

нюслеттер Franchising.ua

If you see this, leave this form field blank