13.11.2012

Respect вийшла на "Екватор"

Новий франчайзинговий салон компанії відкрився в найбільшому ТРЦ Рівного

Компанія "Респект-Україна", один з найбільш активних "взуттєвих" франчайзерів України, відкрила ще один партнерський магазин у місті Рівному. "Новий салон розташувався в ТРЦ "Екватор". Крім торговельної марки Respect на його території присутньо понад 70 відомих брендів, серед яких: Comfy, BROCARD, O'stin, Zarina, Carlo Pazolini, Adidas, PUMA та інші, - розповідає менеджер з розвитку франчайзингових клієнтів компанії "Респект-Україна" Максим Невечеря. - За розмірами цей торговельно-розважальний центр можна порівняти із столичним "Караваном". Боулінг, ковзанка та різноманітні виставки органічно доповнюють брендові бутіки".

Respect Фото "Респект-Україна"

В магазинах "Respect" представлені відомі торговельні марки: Respect, Corso Como, Mascotte, LiAnne, Marc, Rohde, Daniel Hechter, Lisette, Hardwood та інші.

Зараз під ТМ Respect в Україні працює більше 30 власних та 11 франчайзингових салонів взуття. Компанія активно веде переговори з потенційними франчайзі. "Перспективними для нових відкриттів й надалі бачимо обласні центри та великі міста, - зазначає Максим Невечеря. - Проте маємо позитивні приклади роботи і в невеликих містах, де наша торговельна марка теж зуміла зайняти достойну нішу".

Компанія "Респект-Україна" є представником Російської взуттєвої компанії "Респект" в Українi. Мережа салонів взуття присутня на українському ринку з 2004 року. Різні формати салонів взуття припускають наявність площі в розмірі від 80 до 250 м2. Салон взуття "Respect" повинен розташовуватися в торговельному центрі або на одній з центральних вулиць міста.

Поділитися статтeю

Коментувати на форумі

0
Respect вийшла на Екватор

Ще немає жодного коментаря до статті. Нехай Ваш буде першим.

Форум 291 теми, 1168 коментарів, 282 учасникі

хочете більше?

нюслеттер Franchising.ua

If you see this, leave this form field blank