Victoria’s Secret з франчайзингом в Росію

Субота
10.11.2012
В 2013 році російський франчайзі торговельної марки займеться розвитком мережі магазинів нижньої білизни
 

В 2011 році один із провідних виробників білизни у світі, компанія Victoria's Secret, вийшла на російський ринок. Партнером бренду на території РФ стала "Монекс трейдінг". Силами франчайзі було відкрито 8 магазинів аксесуарів під ТМ Victoria's Secret Beauty & Accessories, середньою площею 80-150 м2. Victoria's Secret задоволена результатами продажів в Росії, а тому вирішила запустити в Москві кілька магазинів нижньої білизни Victoria's Secret.

Зараз "Монекс Трейдінг" займається пошуком підходящих приміщень. Компанію цікавлять лише успішні торговельні центри та розташування магазину на першому поверсі. Як стверджують експерти московського ринку нерухомості, подібну пропозицію в столиці зараз знайти дуже важко, а тому, швидше за все, відкриття першого магазину перенесеться на 2014 рік.

Victoria's Secret - бренд американського походження. Перший магазин під цією торговельною маркою відкрився в 1977 році в передмісті Сан-Франциско. На сьогодні мережа охоплює більше 1 тисячі торговельних точок в США, 24 в Канаді та 2 в Великобританії. Продажі компанії Victoria's Secret за перших три квартали 2012 року склали $4,33 млрд. На російському ринку головними конкурентами бренду є такі торговельні марки, як Etam, Women's Secret, Triumph, Intimissimi, "Милавица", Vis-a-Vis, "Дикая Орхидея" тощо.