Victoria’s Secret з франчайзингом в Росію

Субота
10.11.2012
В 2013 році російський франчайзі торговельної марки займеться розвитком мережі магазинів нижньої білизни
 

В 2011 році один із провідних виробників білизни у світі, компанія Victoria's Secret, вийшла на російський ринок. Партнером бренду на території РФ стала "Монекс трейдінг". Силами франчайзі було відкрито 8 магазинів аксесуарів під ТМ Victoria's Secret Beauty & Accessories, середньою площею 80-150 м2. Victoria's Secret задоволена результатами продажів в Росії, а тому вирішила запустити в Москві кілька магазинів нижньої білизни Victoria's Secret.

Зараз "Монекс Трейдінг" займається пошуком підходящих приміщень. Компанію цікавлять лише успішні торговельні центри та розташування магазину на першому поверсі. Як стверджують експерти московського ринку нерухомості, подібну пропозицію в столиці зараз знайти дуже важко, а тому, швидше за все, відкриття першого магазину перенесеться на 2014 рік.

Victoria's Secret - бренд американського походження. Перший магазин під цією торговельною маркою відкрився в 1977 році в передмісті Сан-Франциско. На сьогодні мережа охоплює більше 1 тисячі торговельних точок в США, 24 в Канаді та 2 в Великобританії. Продажі компанії Victoria's Secret за перших три квартали 2012 року склали $4,33 млрд. На російському ринку головними конкурентами бренду є такі торговельні марки, як Etam, Women's Secret, Triumph, Intimissimi, "Милавица", Vis-a-Vis, "Дикая Орхидея" тощо.


найчайтіше читане

ТНК важко із франчайзингом /09.03.2010

Через недосконалість законодавства компанія віддає зараз перевагу розвитку власної мережі

Відкриття турагенції. Бізнес-план /23.11.2011

Зібрати речі і виїхати подалі від повсякденних проблем - мрія практично кожної людини. Багато хто прагне хоча б раз на рік її здійснити. Охочих заробити на цій людській пристрасті також знаходиться чимало. Ви опинилися серед них? Прекрасно! Для того, щоб ваш бізнес був прибутковим, важливо чітко для себе з’ясувати деякі нюанси цієї сфери.

Франшиза - що це? /11.11.2009

Омонімія терміну франшиза зі сфери страхування та зі сфери підприємницької дільності іноді вносить деякі непорозуміння

Види франчайзингу /19.11.2009

Франчайзингові системи можна структурувати по багатьом критеріям. Представляємо найпоширенішу класифікацію

Бізнес на селі: норкова ферма /13.03.2012

Наскільки прибутковим є виробництво хутра в Україні?