05.11.2012

Express White йде в Росію

Компанія активно працює над російським ринком, проводить реєстрацію торговельної марки

Ось уже майже два роки Express White працює у вітчизняній індустрії краси, надаючи послуги з професійного відбілювання зубів. На сьогодні мережа Express White охоплює 15 франчайзингових та 2 власні точки на території Києва, Львова, Білої Церкви, Одеси, Харкова, Севастополя, Вінниці, Фастова, Броварів та Ірпіні. Своїм франчайзі компанія пропонує співпрацю у кількох форматах: послуга в салонах краси, спа-центрах, спортзалах, соляріях, стоматологічних кабінетах, а також - окремі острівці з відбілювання в торговельних центрах.

Express White, відбілювання зубів, сяючі усмішки

В Express White стверджують: обслуговуючи хоча б 3 клієнтів в день, при середній вартості послуги в 650 грн, протягом року можна заробити до $ 30 тис.

"Не можна сказати, що якийсь конкретний формат співпраці переважає. Можна лише підмітити, що у всіх можливих форматах ми вже маємо партнерів, - стверджує менеджер проекту Express White Вероніка Горобченко. - Ми активно розширюємо мережу. А тому в подальших наших планах - охопити весь український ринок. Крім того, активно працюємо над російським ринком, проводимо реєстрацію торговельної марки в Росії".

Методика, пропонована Express White, дає змогу за 30 хвилин зробити зуби білішими на 4-16 тонів. Для цього використовується спеціальна світодіодна лампа, котра випромінює світлову хвилю довжиною 465 нанометрів, а також - спеціальний відбілюючий гель.

Розмір інвестицій, необхідних для початку бізнесу під ТМ Express White, різниться в залежності від обраного формату. Так, найбільш бюджетним варіантом є салон краси, оскільки він не потребує окремої плати за оренду приміщення, купівлі спеціального крісла тощо. Все, що вимагається від партнера - це світодіодна лампа та певна кількість наборів для відбілювання. Вартість світодіодної лампи становить $ 2,5 тис., перша закупка наборів потребує в середньому $ 900.

Поділитися статтeю

Коментувати на форумі

0
Express White йде в Росію

Ще немає жодного коментаря до статті. Нехай Ваш буде першим.

Форум 291 теми, 1168 коментарів, 282 учасникі

хочете більше?

нюслеттер Franchising.ua

If you see this, leave this form field blank