05.11.2012

Express White йде в Росію

Компанія активно працює над російським ринком, проводить реєстрацію торговельної марки

Ось уже майже два роки Express White працює у вітчизняній індустрії краси, надаючи послуги з професійного відбілювання зубів. На сьогодні мережа Express White охоплює 15 франчайзингових та 2 власні точки на території Києва, Львова, Білої Церкви, Одеси, Харкова, Севастополя, Вінниці, Фастова, Броварів та Ірпіні. Своїм франчайзі компанія пропонує співпрацю у кількох форматах: послуга в салонах краси, спа-центрах, спортзалах, соляріях, стоматологічних кабінетах, а також - окремі острівці з відбілювання в торговельних центрах.

Express White, відбілювання зубів, сяючі усмішки

В Express White стверджують: обслуговуючи хоча б 3 клієнтів в день, при середній вартості послуги в 650 грн, протягом року можна заробити до $ 30 тис.

"Не можна сказати, що якийсь конкретний формат співпраці переважає. Можна лише підмітити, що у всіх можливих форматах ми вже маємо партнерів, - стверджує менеджер проекту Express White Вероніка Горобченко. - Ми активно розширюємо мережу. А тому в подальших наших планах - охопити весь український ринок. Крім того, активно працюємо над російським ринком, проводимо реєстрацію торговельної марки в Росії".

Методика, пропонована Express White, дає змогу за 30 хвилин зробити зуби білішими на 4-16 тонів. Для цього використовується спеціальна світодіодна лампа, котра випромінює світлову хвилю довжиною 465 нанометрів, а також - спеціальний відбілюючий гель.

Розмір інвестицій, необхідних для початку бізнесу під ТМ Express White, різниться в залежності від обраного формату. Так, найбільш бюджетним варіантом є салон краси, оскільки він не потребує окремої плати за оренду приміщення, купівлі спеціального крісла тощо. Все, що вимагається від партнера - це світодіодна лампа та певна кількість наборів для відбілювання. Вартість світодіодної лампи становить $ 2,5 тис., перша закупка наборів потребує в середньому $ 900.

Поділитися статтeю

Коментувати на форумі

0

хочете більше?

нюслеттер Franchising.ua

If you see this, leave this form field blank