Понеділок
05.11.2012
Компанія активно працює над російським ринком, проводить реєстрацію торговельної марки
 

Ось уже майже два роки Express White працює у вітчизняній індустрії краси, надаючи послуги з професійного відбілювання зубів. На сьогодні мережа Express White охоплює 15 франчайзингових та 2 власні точки на території Києва, Львова, Білої Церкви, Одеси, Харкова, Севастополя, Вінниці, Фастова, Броварів та Ірпіні. Своїм франчайзі компанія пропонує співпрацю у кількох форматах: послуга в салонах краси, спа-центрах, спортзалах, соляріях, стоматологічних кабінетах, а також - окремі острівці з відбілювання в торговельних центрах.

"Не можна сказати, що якийсь конкретний формат співпраці переважає. Можна лише підмітити, що у всіх можливих форматах ми вже маємо партнерів, - стверджує менеджер проекту Express White Вероніка Горобченко. - Ми активно розширюємо мережу. А тому в подальших наших планах - охопити весь український ринок. Крім того, активно працюємо над російським ринком, проводимо реєстрацію торговельної марки в Росії".

Методика, пропонована Express White, дає змогу за 30 хвилин зробити зуби білішими на 4-16 тонів. Для цього використовується спеціальна світодіодна лампа, котра випромінює світлову хвилю довжиною 465 нанометрів, а також - спеціальний відбілюючий гель.

Розмір інвестицій, необхідних для початку бізнесу під ТМ Express White, різниться в залежності від обраного формату. Так, найбільш бюджетним варіантом є салон краси, оскільки він не потребує окремої плати за оренду приміщення, купівлі спеціального крісла тощо. Все, що вимагається від партнера - це світодіодна лампа та певна кількість наборів для відбілювання. Вартість світодіодної лампи становить $ 2,5 тис., перша закупка наборів потребує в середньому $ 900.


найчайтіше читане

Відкриття СТО. Бізнес-план /16.11.2011

Як заробити на станції техобслуговування автомобіля

Епіцентр ресторанного франчайзингу /06.12.2017

Ресторанний форум FRANCHITHINK відбувся 30 листопада 2017 року в Києві

Відкриття турагенції. Бізнес-план /23.11.2011

Зібрати речі і виїхати подалі від повсякденних проблем - мрія практично кожної людини. Багато хто прагне хоча б раз на рік її здійснити. Охочих заробити на цій людській пристрасті також знаходиться чимало. Ви опинилися серед них? Прекрасно! Для того, щоб ваш бізнес був прибутковим, важливо чітко для себе з’ясувати деякі нюанси цієї сфери.

Як відкрити кролячу ферму. Бізнес-план. /25.07.2014

Від хобі до бізнесу, або плоди кролівництва

Види франчайзингу /19.11.2009

Франчайзингові системи можна структурувати по багатьом критеріям. Представляємо найпоширенішу класифікацію