Auchan інвестуватиме в Україну по € 40 млн в рік

Четвер
01.11.2012
Щороку рітейлер відкриватиме два нові гіпермаркети
 

Auchan Group вийшла на український ринок у 2007 році, викупивши 20% мережі супермаркетів "Фуршет". В 2008 році компанія відкрила перший гіпермаркет "Ашан" в столиці. Зараз мережа об'єднує 8 точок, розташованих у Києві, Львові, Запоріжжі, Кривому Розі та Донецьку. Компанія вже розпланувала свій подальший розвиток на теренах України: генеральний директор "Ашан Україна" Жерар Гале повідомив про те, що, починаючи з 2014 року, компанія відкриватиме по два нових гіпермаркети щороку. В кожну точку Auchan інвестуватиме близько € 20 млн. Отже щорічні видатки компанії становитимуть € 40 млн.

Жерар Гале зазначив, що наступного року компанія не відкриватиме нових гіпермаркетів. Зараз "Ашан Україна" веде переговори у Донецьку, Харкові та Одесі. Однак узгодження документації по земельних участках забирає від 6 до 9 місяців. Саме тому наступних відкриттів слід очікувати аж у 2014.

Компанія Auchan Group була створена у 1961 році та охоплює на сьогодні 1,4 тис. гіпермаркетів та супермаркетів в 12 країнах світу. В 2011 році прибуток компанії склав € 44,4 млрд. Третина отриманої виручки припала на магазини, розташовані у країнах Центральної та Східної Європи (Україна, Польща, Угорщина, Румунія, Росія) а також - Азії (Китай, Тайвань).


найчайтіше читане

ТНК важко із франчайзингом /09.03.2010

Через недосконалість законодавства компанія віддає зараз перевагу розвитку власної мережі

Як відкрити АЗС. Бізнес-план /28.11.2011

Джоббінг чи власна автомобільна заправка?

Основи спілкування продавця з клієнтом /22.02.2010

Сучасний продавець має ламати шаблони і постійно дивувати покупця. Тільки тоді він зможе підвищити ефективність своєї діяльності і зав’язувати цікаві контакти

Відкриття турагенції. Бізнес-план /23.11.2011

Зібрати речі і виїхати подалі від повсякденних проблем - мрія практично кожної людини. Багато хто прагне хоча б раз на рік її здійснити. Охочих заробити на цій людській пристрасті також знаходиться чимало. Ви опинилися серед них? Прекрасно! Для того, щоб ваш бізнес був прибутковим, важливо чітко для себе з’ясувати деякі нюанси цієї сфери.

Як відкрити кролячу ферму. Бізнес-план. /25.07.2014

Від хобі до бізнесу, або плоди кролівництва