01.11.2012

Auchan інвестуватиме в Україну по € 40 млн в рік

Щороку рітейлер відкриватиме два нові гіпермаркети

Auchan Group вийшла на український ринок у 2007 році, викупивши 20% мережі супермаркетів "Фуршет". В 2008 році компанія відкрила перший гіпермаркет "Ашан" в столиці. Зараз мережа об'єднує 8 точок, розташованих у Києві, Львові, Запоріжжі, Кривому Розі та Донецьку. Компанія вже розпланувала свій подальший розвиток на теренах України: генеральний директор "Ашан Україна" Жерар Гале повідомив про те, що, починаючи з 2014 року, компанія відкриватиме по два нових гіпермаркети щороку. В кожну точку Auchan інвестуватиме близько € 20 млн. Отже щорічні видатки компанії становитимуть € 40 млн.

Ашан

Мережа "Ашан" охоплює на сьогодні 1,4 тис. гіпермаркетів та супермаркетів в 12 країнах світу.

Жерар Гале зазначив, що наступного року компанія не відкриватиме нових гіпермаркетів. Зараз "Ашан Україна" веде переговори у Донецьку, Харкові та Одесі. Однак узгодження документації по земельних участках забирає від 6 до 9 місяців. Саме тому наступних відкриттів слід очікувати аж у 2014.

Компанія Auchan Group була створена у 1961 році та охоплює на сьогодні 1,4 тис. гіпермаркетів та супермаркетів в 12 країнах світу. В 2011 році прибуток компанії склав € 44,4 млрд. Третина отриманої виручки припала на магазини, розташовані у країнах Центральної та Східної Європи (Україна, Польща, Угорщина, Румунія, Росія) а також - Азії (Китай, Тайвань).

Поділитися статтeю

Коментувати на форумі

0
Auchan інвестуватиме в Україну по € 40 млн в рік

Ще немає жодного коментаря до статті. Нехай Ваш буде першим.

Форум 293 теми, 1172 коментарі, 285 учасників

хочете більше?

нюслеттер Franchising.ua

If you see this, leave this form field blank