06.11.2012

I.C.Lab Individual cosmetic на дому

Новий бізнес-напрямок розширить можливості франчайзі

Компанія I.C.Lab Individual cosmetic, єдиний мережевий гравець на вітчизняному ринку індивідуальної косметики, незабаром впровадить нову послугу: сканування шкіри на дому. Презентація цього напрямку відбулася на семінарі, який компанія проводила для своїх партнерів в Москві. "I.C.Lab Individual cosmetic розробила інноваційний пристрій для сканування шкіри, розміром з iPhone, завдяки якому ми зможемо запропонувати нашим клієнтам, які не мають часу відвідати салон, VIP-послугу. Косметолог проведе процедуру сканування в зручному для людини місці: вдома, в офісі тощо, - розповідає генеральний директор I.C.Lab Individual cosmetic в Україні Олена Адамчук. - Проект вже був апробований московськими салонами. На початку 2013 року запустимо його і в Україні. Це значно розширить можливості наших франчайзі".

ICLab сканування шкіри, ICLab individual cosmetic тестування шкіри Фото I.C.Lab Individual cosmetic

Салон з виготовлення індивідуальної косметики під ТМ I.C.Lab обслуговує в середньому 300 (салон на 1 крісло) - 600 (якщо 2 крісла) клієнтів в місяць.

I.C.Lab Individual cosmetic - це єдина в Україні компанія, яка виготовляє косметичні засоби за індивідуальною рецептурою на основі даних системи відеосканування шкіри. Ця технологія була розроблена на Кіпрі, в лабораторії відомого професора дерматології Памбоса Харламбуса, вона запатентована і на сьогоднішній день не має аналогів у світі.

На сьогодні під ТМ I.C.Lab Individual cosmetic працюють франчайзингові салони в Києві, Запоріжжі та Одесі. Наприкінці листопада партнерський заклад розпочне роботу і в Донецьку. На черзі: Харків та Дніпропетровськ. Як стверджують у компанії, термін окупності салону становить 4-5 місяців. Цьому мережа завдячує активній маркетинговій програмі компанії: I.C.Lab Individual cosmetic активно співпрацює з іншими компаніями, розповсюджуючи через них подарункові сертифікати на відеосканування шкіри. "Партнерські програми є для нас ефективнішими за будь-яку іншу рекламу, адже в цьому разі ми точно знаємо, що вкладаємо кошти в нашого прямого споживача", - відзначає Олена Адамчук.

Поділитися статтeю

Коментувати на форумі

0
I.C.Lab Individual cosmetic на дому

Ще немає жодного коментаря до статті. Нехай Ваш буде першим.

Форум 291 теми, 1168 коментарів, 281 учасників

хочете більше?

нюслеттер Franchising.ua

If you see this, leave this form field blank