Українська ІНВІТРО: партнерство в Прибалтиці

Середа
31.10.2012
"Незалежна Лабораторія "ІНВІТРО" взяла участь в міжнародній конференції "День франчайзингу у Вільнюсі"
 

У конференції, яка відбулася 26 вересня 2012 року в рамках проекту "BRAND4BALTIC 2012" в Литві, взяло участь близько 15 франчайзерів з різних країн світу, та близько 300 потенційних франчайзі з країн Прибалтики. Серед представників компаній-франчайзерів було й українське представництво "Незалежної Лабораторії "ІНВІТРО". "Україна представляла "Незалежну лабораторію "ІНВІТРО" тому, що в Росію, згідно з її законодавством, ввезення та вивезення біоматеріалів заборонено. Тобто франчайзингова співпраця ІНВІТРО з іншими країнами можлива, але в даний момент лише через Україну", - розповідає Лілія Мокієнко, менджер по роботі з франчайзі ТОВ "Незалежна лабораторія ІНВІТРО" в Україні.

В компанії відзначають, що зацікавлені у відкритті медичних офісів ІНВІТРО прибалтійці виявилися дуже обізнаними та цілеспрямованими. "Інвестори, з якими ми спілкувалися, добре вивчили ринок лабораторної діагностики та діяльність нашої компанії зокрема, - стверджує Лілія Мокієнко. - Питання, з якими вони приходили, стосувалися структури бізнесу та механізму його створення".

"Незалежна лабораторія ІНВІТРО" продовжує активний розвиток на теренах України. На сьогодні під цим брендом функціонує 24 власних та 4 франчайзингових медичних офісів. Ведуться інтенсивні переговори з майбутніми партнерами. "Лише в Києві у нас є близько 20 потенціальних франчайзі", - зазначає Лілія Мокиенко. Незабаром мережа поповниться ще одним франчайзинговим закладом: через місяць-два медичний офіс відкриється в Керчі.


найчайтіше читане

Відкриття СТО. Бізнес-план /16.11.2011

Як заробити на станції техобслуговування автомобіля

Епіцентр ресторанного франчайзингу /06.12.2017

Ресторанний форум FRANCHITHINK відбувся 30 листопада 2017 року в Києві

Види франчайзингу /19.11.2009

Франчайзингові системи можна структурувати по багатьом критеріям. Представляємо найпоширенішу класифікацію

Відкриття турагенції. Бізнес-план /23.11.2011

Зібрати речі і виїхати подалі від повсякденних проблем - мрія практично кожної людини. Багато хто прагне хоча б раз на рік її здійснити. Охочих заробити на цій людській пристрасті також знаходиться чимало. Ви опинилися серед них? Прекрасно! Для того, щоб ваш бізнес був прибутковим, важливо чітко для себе з’ясувати деякі нюанси цієї сфери.

Якою має бути візитка /27.01.2010

Візитна картка створює враження про компанію. Ось чому надзвичайно важливо, як саме вона виглядає та що на ній написано