31.10.2012

Українська ІНВІТРО: партнерство в Прибалтиці

"Незалежна Лабораторія "ІНВІТРО" взяла участь в міжнародній конференції "День франчайзингу у Вільнюсі"

У конференції, яка відбулася 26 вересня 2012 року в рамках проекту "BRAND4BALTIC 2012" в Литві, взяло участь близько 15 франчайзерів з різних країн світу, та близько 300 потенційних франчайзі з країн Прибалтики. Серед представників компаній-франчайзерів було й українське представництво "Незалежної Лабораторії "ІНВІТРО". "Україна представляла "Незалежну лабораторію "ІНВІТРО" тому, що в Росію, згідно з її законодавством, ввезення та вивезення біоматеріалів заборонено. Тобто франчайзингова співпраця ІНВІТРО з іншими країнами можлива, але в даний момент лише через Україну", - розповідає Лілія Мокієнко, менджер по роботі з франчайзі ТОВ "Незалежна лабораторія ІНВІТРО" в Україні.

ІНВІТРО, дитина в лікарні

Незалежна лабораторія ІНВІТРО пропонує широкий спектр медичних досліджень: клінічні та біохімічні аналізи, інфекції, алергени, онкомаркери ПЛР, мікробіологія, цитологія і багато іншого

В компанії відзначають, що зацікавлені у відкритті медичних офісів ІНВІТРО прибалтійці виявилися дуже обізнаними та цілеспрямованими. "Інвестори, з якими ми спілкувалися, добре вивчили ринок лабораторної діагностики та діяльність нашої компанії зокрема, - стверджує Лілія Мокієнко. - Питання, з якими вони приходили, стосувалися структури бізнесу та механізму його створення".

"Незалежна лабораторія ІНВІТРО" продовжує активний розвиток на теренах України. На сьогодні під цим брендом функціонує 24 власних та 4 франчайзингових медичних офісів. Ведуться інтенсивні переговори з майбутніми партнерами. "Лише в Києві у нас є близько 20 потенціальних франчайзі", - зазначає Лілія Мокиенко. Незабаром мережа поповниться ще одним франчайзинговим закладом: через місяць-два медичний офіс відкриється в Керчі.

Поділитися статтeю

Коментувати на форумі

0
Українська ІНВІТРО: партнерство в Прибалтиці

Ще немає жодного коментаря до статті. Нехай Ваш буде першим.

Форум 293 теми, 1172 коментарі, 285 учасників

хочете більше?

нюслеттер Franchising.ua

If you see this, leave this form field blank